آخرین خبر/ سرخیو راموس کاپیتان باتجربه رئال مادرید در دقایق پایانی مصاف تیمش با منچسترسیتی در دور رفت مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا، با کارت قرمز مستقیم داور از زمین مسابقه اخراج شد تا علاوه بر ده نفره گذاشتن تیمش در این بازی، شانس حضور در بازی برگشت را هم از دست بدهد.
به گزارش فوتبالی، راموس بازیکنی است که بیشترین تعداد کارتهای زرد و قرمز را در تاریخ رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا دریافت کرده و در دقیقه 85 بازی امشب ورزشگاه برنابئو به خاطر خطایی که برروی گابریل ژسوس مرتکب شد، از داور ایتالیایی بازی کارت قرمز مستقیم گرفت. او در شرایطی تیمش را ده نفره گذاشت که رئالی ها با بی قراری برای زدن گل مساوی بازی تلاش می کردند. در دقیقه 78 گابریل ژسوس با گلزنی برای سیتی بازی را به تساوی کشید و گل دقیقه 83 دی بروینه از روی نقطه پنالتی و در پی خطای کارواخال برروی استرلینگ، سیتی را پیش انداخته بود. دقایقی بعد از گل دی بروینه و در شرایطی که رئالی ها برای جبران گل این بازیکن بلژیکی می کوشیدند، راموس از زمین اخراج شد تا کار گلزنی برای تیمش سخت تر شود.
دراین صحنه بازیکنان سیتی در حال ترتیب دادن یک حمله روی دروازه مادریدی ها بودند که گابریل ژسوس با خطای راموس متوقف شد و از آنجا که او جلوترین بازیکن تیمش در این صحنه بود، راموس از داور کارت قرمز مستقیمی گرفت که به منزله غیبت او در بازی حساس ورزشگاه اتحاد خواهد بود


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید