ایسنا/ رییس فدراسیون تکواندو با تمجید از افتخار آفرینی میرهاشم حسینی در کسب سهمیه المپیک، گفت: علی رغم اینکه او با اقدام زشت انگلیس نتوانست ویزای حضور در رقابت های جهانی را بدست بیاورد اما در ادامه با جدیت و تلاش به سهمیه المپیک رسید.
سید محمد پولادگر رئیس فدراسیون تکواندو در مجمع انتخاباتی امروز (پنجشنبه - 8 خردادماه) هیات تکواندو استان آذربایجان شرقی گفت: استاندار آذربایجان‌شرقی نسبت به تکواندوکاران و میرهاشم حسینی که در المپیک حضور خواهد داشت عنایت ویژه ای دارد. در المپیک، میرهاشم حسینی نماینده کشورمان در برابر جهان است که با کسب مدال المپیک افتخار آفرین خواهد بود.
وی افزود: در موضوع کسب سهمیه المپیک توسط میرهاشم شاهد بودیم که دولت انگلیس زشت ترین روش برای مبارزه را انتخاب کرد و بهترین تکواندوکاران ما نتوانستند ویزا بگیرند و از تیم 8 نفره ما 4 نفر توانستند حضور واقعی داشته باشند و بعد از ۲۰ سال که بر روی سکوی اول بودیم به این روش زشت پایین آمدیم و این تفکر، پلیدی دولت انگلیس را نشان داد.
رئیس فدراسیون تکواندو افزود: بچه های تکواندو، سرمایه واقعی ما هستند و با اینکه این فرصت از میرهاشم گرفته شد ولی امیدش برای کسب سهمیه را از دست نداد و بالاخره سهمیه المپیک را گرفت و این، تمام دارایی ماست که با وجود تحریم ها در همه زمینه ها به صورت توانمند حضور داریم.
وی در ادامه با اشاره به تلاش های رییس هیات تکواندوی آذریابجان شرقی، گفت: رنجبرپور کارهای ارزشمندی در ۴ سال گذشته انجام داده است و آثار ماندگاری از خود بر جا گذاشته است که قابل تقدیر است.
پولادگر در پایان گفت: کمپ های کوچک تیم های استانی خیلی خوب است که تشکیل و مدیریت شود و استاندار آذربایجان شرقی نیز برای این موضوع رغبت دارند و امیدوارم با پیگیری های لازم از سوی هیات، حمایت‌های بیشتری جلب شود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید