میزان/ بازیکن پیشین تیم فوتبال سپاهان گفت: باید در ترکیب سپاهان تغییراتی ایجاد شود تا این تیم بتواند مقابل النصر موفق شود.
احمد جمشیدیان در خصوص شکست تیم فوتبال سپاهان مقابل النصر عربستان، اظهار داشت: سپاهان بازی را احساسی شروع کرد و با توجه به تغییراتی که داشت، دوندگی تیم در دفاع و هم سازمان تیم در حمله شرایط خوبی نداشت. النصر تیم را بالا نگه داشته بود و آنها می‌دانستند که کی‌روش استنلی نمی‌تواند پشت مدافعان خطرساز شود.
وی افزود: در نیمه دوم بازی، نویدکیا تغییراتی داد و کی‌روش را بیرون کشید. با توجه به تغییر شرایط، سرعت به تیم اضافه شد و النصر بهتر به سپاهان فضا و‌ عمق می‌داد. حتی سپاهان ۳،۴ دفعه تا آستانه گل‌زنی هم رفت و حقش یک گل بود. در مجموع برای بازی اول، محرم نمره قبولی گرفت چون مقابل یکی از بهترین تیم‌های غرب آسیا بازی می‌کرد و اگر اشتباهات بزرگ فردی نبود شاید آن دو گل هم به ثمر نمی‌رسید.

بازیکن پیشین سپاهان در پایان خاطرنشان کرد: فکر می‌کنم اگر سپاهان بازی امشب را با ترکیب بازی قبل شروع کند و با توجه به شناخت بهتر النصر که می‌دانند از کجا می‌توانند فشار بیاورند می‌توانند عملکرد بهتری داشته باشند. اگر در چیدمان اولیه ۲،۳ تغییر داشته باشد می‌توانند بهتر بازی را شروع کنند. هم النصر می‌داند سپاهان قدرت شکستش را دارد و هم سپاهان می‌داند که نباید جلوی این تیم ترسو باشد؛ بنابراین، این بازی با کیفیت بهتری پیش خواهد رفت.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید