ورزش 3/ رونالد کومان سرمربی بارسا در پایان بازی با ویارئال به تمجید از دو ستاره 17 ساله تیمش پرداخت.
 بارسلونا امشب موفق شد با 4 گل بر ویارئال پیروز شده و سه امتیاز اول فصل را به دست بیاورد. این اولین تحربه مربیگری رونالد کومان روی نیمکت بارسلونا بود که به لطف درخشش آنسو فاتی و لیونل مسی، برای او با خاطره ای خوب همراه شد.
کومان در نشست خبری پس از بازی گفت:« خیلی خوشحالیم و معتقدم بازی خوبی انجام دادیم؛ هرچند که در نیمه دوم کمی افت کردیم. نیمه اول اما عالی بود و در مجموع ارزیابی ام از بازی مثبت است.»
کومان ادامه داد:« حریف را از زمینش پرس کرده بودیم و این کمک کرد زود بتوانیم به گل برسیم و ضمن حفظ توپ، شانس های گلزنی زیادی نیز به دست بیاوریم. هم برای بازی و هم گل هایی که زدیم خوشحالم. ویارئال تیمی خوب با بازیکنان باکیفیت است و کسب چنین نتیجه ای کار راحتی نبود. برابر چنین تیمی خیلی خوب توپربایی می کردیم و سرعت انتقال توپ مان نیز عالی بود.»
درخشش فاتی:« باید نمایش امشب او را ستود. می دانیم که فقط 17 سال دارد و هنوز جا برای پیشرفت خواهد داشت. او گاهی در زمین تمرکزش را از دست می دهد ولی در مجموع از در اختیار داشتنش خیلی خوشحالم. هم فاتی و هم پدری گونزالس(خرید جدید بارسا که امشب از دقیقه 70 وارد زمین شد) آینده ای درخشان دارند.»


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید