باشگاه خبرنگاران/ به مدیر عامل شرکت توییتر به تازگی و با انتشار پستی در صفحه توییتر خود، لوگوی جدید شرکت فیسبوک را مسخره کرد.
تمسخر لوگوی جدید فیسبوک توسط مدیر عامل توییتربه گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، به تازگی شرکت فیسبوک لوگوی خود را تغییر داده است که می‌توان گفت این لوگو همان فونتی است که در نوشتن نام اینستاگرام در زیر لوگوی این شبکه اجتماعی از آن استفاده شده فیسبوک بدون اعمال هیچ تغییری از آن برای خود استفاده کرده است. این تغییر ناگهانی لوگو علاوه بر اینکه باعث سردرگمی بسیاری از کاربران شده است، مورد تمسخر بسیاری از کاربران و مدیران شبکه‌های اجتماعی بزرگ نیز قرار گرفت. به تازگی مدیر عامل شبکه اجتماعی توییتر با انتشار پستی در این شبکه تغییر لوگوی فیسبوک را مورد تمسخر قرار داد. جک دورسی مدیر عامل توییتر در پست خود نوشت" Twitter from TWITTER "

مدیر عامل شبکه توییتر به طور غیر مستقیم در حال به تمسخر گرفتن لوگوی فیسبوک است و در حال اشاره به استفاده از نام فیسبوک به عنوان لوگوی این شرکت است چرا که استفاده از متن به عنوان لوگو بین شبکه‌های اجتماعی بسیار غیر ملموس است و کمتر شبکه اجتماعی از نام خود به عنوان لوگو استفاده می‌کند.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم