گیم فا/ با توجه به اطلاعات و آمار منتشر شده از سوی مجله‌ی فامیتسو (Famitsu)، میزان فروش بازی انحصاری جدید نینتندو سوییچ یعنی Xenoblade Chronicles: Definitive Edition، به ۹۰,۰۰۰ نسخه در ژاپن رسیده است. لازم به ذکر است که بازی Animal Crossing: New Horizons، همچنان در صدر پرفروش‌ترین بازی‌های نینتندو سوییچ قرار دارد.

تاکنون، مدت زمانی حدود یک هفته از انتشار بازی جدید استودیوی مونولیث‌سافت (Monolith Soft) یعنی Xenoblade Chronicles: Definitive Edition برای نینتندو سوییچ می‌گذرد و با توجه به آمار منتشر شده از میزان فروش هفتگی بازی‌ها در بریتانیا، شاهد استقبال خوبی از آن هستیم. این بازی انحصاری، هم‌اکنون و در این مدت کوتاه، به میزان فروش دو برابر از نسخه‌ی اصلی خود که برای کنسول Wii منتشر شده بود دست یافته است. همچنین، طبق آمار منتشر شده از مجله‌ی فامیتسو، Xenoblade Chronicles: Definitive Edition در یک هفته‌ی ابتدایی عرضه‌ی خود موفق شده است تا به رکورد فروش ۹۰۷۸۹ نسخه‌ای دست یابد.

با تمامی این تفاصیر، حتی چنین عملکرد خوبی در فروش بازی نیز نتوانست تا Xenoblade Chronicles: Definitive Edition را در صدر جدول پرفروش‌ترین بازی‌های هفته‌ی نینتندو سوییچ قرار دهد و مطابق انتظار، بازی Animal Crossing: New Horizons همچنان در صدر این جدول قرار دارد. این عنوان موفق، توانست تا در هفته‌ی گذشته به فروش ۱۰۲,۴۷۹ نسخه‌ای دست یابد (در مجموع، نزدیک به پنج میلیون نسخه) که این موضوع به یکه‌تازی آن در جدول‌های فروش بازی‌ها ادامه داده است. از دیگر بازی‌های مهم منتشر شده در روزهای اخیر نیز می‌توان به Legend of Heroes: Ao no Kiseki برای کنسول پلی‌استیشن ۴ اشاره کرد که موفق به فروش ۱۲۴۰۷ نسخه‌ای در هفته‌ی اخیر شد.

بازی Xenoblade Chronicles: Definitive Edition، هم‌اکنون به صورت انحصاری در دسترس دارندگان کنسول نینتندو سوییچ قرار دارد. 


در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم