گیم فا/ عنوان Superhot: Mind Control Delete از ماه سپتامبر سال ۲۰۱۷ میلادی به صورت دسترسی زودهنگام برروی فروشگاه استیم (Steam) قرار داشته است و حال استودیوی سوپرهات تیم (Superhot Team) در خبری رسمی اعلام نمود که این بازی اکشن در تاریخ ۲۶ تیر ماه ۱۳۹۹ (۱۶ ژوئیه ۲۰۲۰ میلادی) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان عرضه خواهد شد.

همچنین تایید شد که نسخه‌ی مربوط به پلتفرم رایانه‌های شخصی علاوه بر فروشگاه استیم، برروی اپیک گیمز (Epic Games Store)، جی‌او‌جی (GOG) و اوریجین (Origin) نیز در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

در بازی Superhot: Mind Control Delete حرص و طمع شما را رها نخواهد کرد و همواره در حال تلاش برای رسیدن به موارد بیشتر خواهید بود. این حرص و جستجو به قدری زیاد خواهد شد که پایان خوشی برای شما ندارد و از بین خواهید رفت. در ابتدای بازی شما خود را در وسط یک میدان مبارزه‌ی آتشین پیدا خواهید کرد که بارانی از گلوله‌ها با جلوه‌ی ویژه‌ی حرکت آهسته به سمت شما شلیک خواهند شد. دشمنانی عجیب و دارای طراحی اریگامی به سوی شما حمله‌ور می‌شوند و نکته‌ی جالب اینجاست که این مهاجمان از بقایای دشمنانی که به تازگی از بین برده‌اید، به وجود آمده‌اند.

همه چیز در این بازی کشنده و در عین حال آرام و ثابت خواهد بود. محیط بازی از یک کف بتونی سفید و سرد تشکیل شده و قسمت‌هایی قرمز رنگ مربوط به کریستال‌های قدرت ماورائی آن را تزئین می‌کند. شما یک اسلحه در دست خواهید داشت که باید با استفاده از آن دشمنان خود را از پای درآورید. هر دشمن پس از کشته شدن به هزاران قطعه منفجر خواهد شد و هر یک از این قطعات خود مولد یک دشمن جدید و قدرتمند خواهند بود.

در برابر دشمنان و پیشروی در بازی، زمان هنگامی به حالت عادی در می‌آید که شما حرکت کنید؛ یعنی در صورت ثابت بودن زمان به حالت آهسته در خواهد آمد تا شما بتوانید در برابر باران گلوله‌ی دشمنان واکنش مناسبی از خود نشان دهید. در پیش روی شما چندین مرحله‌ی جالب و منحصر به فرد قرار دارد. باید دشمنان را بکشید، قطعه قطعه کنید و یا با استفاده از یک بمب به صورت گروهی نابودشان سازید و راه خود را به سمت مقصد هموار کنید.

دشمنان شما به طور فزاینده‌ای بیشتر و قدرتمندتر خواهند شد تا در صورتی که زمان را از دست بدهید شما را به خوبی به چالش بکشند. هرچه که به مراحل پایانی نزدیک‌تر شوید قدرت بیشتری کسب می‌کنید و امکان استفاده از اسلحه‌های مختلفی را به دست خواهید آورد. مهارت‌ها وسلاح‌های بی‌نظیری برای جمع‌آوری در جای جای مراحل بازی پنهان شده‌اند که شما باید آن‌ها را پیدا نمایید.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم