گیم فا/ شرکت اکتیویژن (Activision) جدیدترین آمار تعداد بازی‌بازان عنوان بتل رویال Call of Duty Warzone را اعلام کرد. این بازی تاکنون برروی همه‌ی پلتفرم‌ها، بیش از ۷۵ میلیون بازی‌باز را به خود جذب کرده است.

آخرین گزارش مربوط به آمار تعداد بازی‌بازان Call of Duty Warzone در ماه می سال جاری میلادی منتشر شد. در آن موقع مجموع تعداد بازی‌بازان این بازی به ۶۰ میلیون نفر رسیده بود. حال پس از گذشت نزدیک به ۳ ماه، ۱۵ میلیون بازی‌باز جدید به این آمار اضافه شده‌اند.

علاوه بر این مورد، شرکت اکتیویژن اعلام کرد که میزان فروش بازی Call of Duty Modern Warfare در طول سه ماهه‌ی دوم سال ۲۰۲۰، در بالاترین میزان در تاریخ این مجموعه قرار داشته است.

همچنین این شرکت بار دیگر تایید کرد نسخه‌ی جدید این مجموعه در سال جاری عرضه خواهد شد. گفته می‌شود عنوان این نسخه Call of Duty: Black Ops Cold War است و توسط دو استودیوی تری‌آرک (Treyarch) و ریون سافتور (Raven Software) توسعه می‌یابد.

Call of Duty Warzone هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. لازم به ذکر است که فصل پنجم این بازی از امروز آغاز می‌شود.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم