زومجی/ شرکت بتسدا اعلام کرده است که دارندگان نسخه نسل هشتمی بازی Doom Eternal، نسخه نسل نهم را به‌واسطه‌ی یک آپدیت رایگان دریافت خواهند کرد.
   
بازی Doom Eternal در ابتدای فروردین ماه روانه بازار شد و توانست بازخوردهای قابل قبولی را از سوی منتقدان و کاربران کسب کند. با نزدیک شدن به نسل نهم بازی‌های ویدیویی، این سؤال پیش می‌آید که چه بازی‌هایی از نسل هشتم در اختیار کاربران نسل نهم کنسول‌های ویدیویی قرار می‌گیرد؟

طبق جدیدترین اخبار بازی شرکت بتسدا (Bethesda) و استودیو اید سافتور (id Software)، به‌ترتیب ناشر و سازنده دوم ایترنال، اعلام کرده‌اند که این بازی برای پلی ‌استیشن 5 و ایکس ‌باکس سری ایکس عرضه می‌شود. البته اعلام نشده که چه زمانی این اتفاق رخ می‌دهد یا اید سافتور چه بهبودهای گرافیکی را برای نسخه نسل نهمی Doom Eternal درنظر گرفته است. تنها اعلام شده که در هفته‌ها و ماه‌های آتی اخبار بیشتری حول این موضوع منتشر می‌شود.

بااین‌حال اشاره کنم که بتسدا اعلام کرده دارندگان نسخه فعلی Doom Eternal، نسخه نسل نهم را با انتشار یک آپدیت رایگان کسب خواهند کرد. همچنین تمامی بازی‌های نسل هشتم بتسدا، به‌واسطه‌ی ویژگی Backward Compatibility در دسترس کاربران نسل نهم قرار می‌گیرد. همچنین تمامی بازی‌های نسل هشتمی که برای پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس درنظر گرفته شده‌اند، برای دارندگان نسخه فعلی رایگان خواهد بود (ازطریق یک آپدیت نسخه نسل نهمی را دریافت می‌کنند).

نظر شما دراین‌باره چیست؟

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم