انتخاب/ در گزارش جدید Counterpoint فهرستی از ۱۰ تلفن هوشمند برتر هفته اول ماه سپتامبر (نیمه شهریور) منتشر شد. بررسی‌ها که وضعیت خرید‌های گوشی‌های هوشمند را تخمین زده اند، عدم تنوع محبوبیت تلفن‌های هوشمند در میان مصرف کنندگان گوشی‌های هوشمند آمریکایی را نشان می‌دهد.

سه دستگاه برتر بین مصرف کنندگان همه آیفون هستند. آیفون ۱۱، ۱۱ پرو مکس و آیفون SE ۲۰۲۰ همچنان شاهد فروش شدید در ایالات متحده هستند. اپل همچنین با آیفون XR و آیفون ۱۱ پرو در رده‌های ۵ و ۶ قرار گرفت. اساساً هر آیفونی که اپل می‌فروشد در این فهرست است و این در حالی است که ما در آستانه راه اندازی آیفون ۱۲ هستیم.

گلکسی نوت ۲۰ اولترا ۵G، گلکس نوت ۲۰۵G و گلکسی S۲۰، ۵G سامسونگ همه در این فهرست هستند. آن‌ها به ترتیب رتبه‌های ۴، ۸ و ۹ را به دست آوردند. نوت ۲۰ سامسونگ همچنان شاهد فروش بالایی است و ارزان‌ترین مدل گلکسی S۲۰ نیز فروش خوبی دارد. ما پیش بینی می‌کنیم که گلکسی S۲۰ Fan Edition جدید سامسونگ با استقبال چشمگیر مصرف کنندگان آمریکایی روبرو شود.

Counterpoint پیش بینی می‌کند که سامسونگ "می تواند تبلیغات گسترده‌ای برای جلوگیری از کاهش" فروش تلفن‌های هوشمند خود انجام دهد. سرانجام، ال جی دارای دو گوشی از میان ۱۰ مورد در فهرست برتر است که جایگاه ۷ را برای LG Stylo ۶ کسب می‌کند و LG K۵۱ رتبه ۱۰ را کسب می‌کند. حضور پررنگ ال جی در ایالات متحده تقریباً در بخش میان رده و اسمارت فون‌های ارزان قیمت بوده است. اما پرچمداران آن‌ها هرگز به اندازه سامسونگ محبوب نیستند.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم