میزان/ پلیس لندن و نهادهای امنیتی این کشور از افزایش روزافزون استفاده از سلاح گرم و سرد در پایتخت این کشور گزارش می‎دهند که تاکنون بر اثر آن ده‎ها نفر جان باختند.

افزایش چشمگیر خشونت‌های خیابانی ناشی از حمل سلاح سرد و گرم در انگلیس، باند‌های خلافکار و مهاجم را مجبور کرده تا برای رهایی از دست قانون برای مداوا کردن زخم‌ها و جراحات خود دست به کار شوند و از مراجعه به مراکز درمانی ممانعت کنند.
استفان برون یکی از اعضای باند خلافکار در انگلیس به پلیس گفته بود که خود شاهد جان دادن یک نوجوان بود که به دلیل بخیه زدن جراحات خود دچار خونریزی داخلی و عفونت شدید شده بود و تا پای مرگ پیش رفت.
کودکان در مناطقی از انگلیس که جرایم ناشی از چاقوکشی امری عادی به نظر می‌رسد، توسط پزشکان خیابانی آموزش می‌بینند که چطور برای نجات جان خود به دست کار شده و حتی جراحی کنند.

ترفند‌های باند‌های خلافکار انگلیس برای رهایی از پلیس

سال گذشته بیش از هزار جوان ۱۰ تا ۱۹ ساله انگلیسی به دلیل جراحات ناشی از چاقوکشی در بیمارستان بستری شدند.
این در حالی است ترس از دستگیر شدن به دست نیرو‌های پلیس، جوانان انگلیسی را مجبور می‌کند تا برای مداوای جراحت خود حتی تا پای مرگ پیش بروند و از وسایل خطرناک و آلوده برای بیرون کشیدن گلوله نیز یاری بجویند.
دستور العمل شورای عمومی پزشکی انگلیس می‌گوید در صورتی که بیمار بر اثر اضابت گلوله و یا چاقو زخمی شده باشد باید به پلیس اطلاع داده شود، اما ممکن است پزشکان احساس کنند بیمار در معرض خطر انتقام قرار دارد و به پلیس گزارش ندهند.

ترفند‌های باند‌های خلافکار انگلیس برای رهایی از پلیس
شهر لندن در شوک اپیدمی جرایم ناشی از حمل سلاح سرد و گرم فرو رفته و با شروع نیمه دوم سال تا کنون ۶۷ قربانی گرفته است.
شهر لندن روز شنبه گذشته یکی از وحشت آورترین حادثه چاقوکشی را به ثبت رساند که در آن یک زن باردار و نوزاد به دنیا به نیامده به ضرب چاقو کشته شدند.
پلیس غرب انگلیس از تخصیص بودجه ۴ میلیون پوندی برای مبارزه با جرایم تیراندازی، چاقوکشی و سایر جرایم جدی در این منطقه خبر می‎دهد. در سال گذشته جرایم ناشی از سلاح سرد و گرم یک سوم در این منطقه رشد صعودی داشته است.
آمار و ارقام انگلیس حاکی از آن است که چاقوکشی در این کشور و ولز در سال گذشته به بالاترین سطح خود رسید و رکورد زده است.
ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید