ایسنا/ سخنگوی جنبش انصارالله یمن در پاسخ به اظهارات اخیر رئیس جمهوری آمریکا درباره این کشور گفت که این سخنان تنها برای اخاذی و باجگیری بیشتر از عربستان و افزایش پرداختی‌های این "گاو شیرده" است.

به گزارش شبکه المسیره، محمد عبد السلام، سخنگو و رئیس هیئت ملی مذاکره کننده جنبش انصارالله یمن با انتشار توئیتی نوشت: دستور حمله به یمن از واشنگتن صادر می‌شود و در نوک پیکان این جنگ نیز دست‌نشانده‌های آمریکا قرار دارند. این جنایت‌ها با سلاح‌های آمریکا انجام شده و اعضای کنگره از کشورشان می‌خواهند که حمایت خود از کشورهای متجاوز به یمن را متوقف کند.

وی در پاسخ به اظهارات دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا مبنی بر "خروج ایران از یمن" نوشت: ادعاهای ترامپ مبنی بر اینکه "می‌خواهد ایران از یمن خارج شود"، با واقعیت سازگاری نداشته و حتی ارزش جواب دادن هم ندارد و تنها برای اخاذی و باجگیری بیشتر از عربستان و افزایش پرداختی‌های این گاو شیرده است.

ترامپ در سخنانی در جریان تبلیغات انتخاباتی خود گفته بود: عربستان برای ما گاوی شیرده است که هر وقت بخواهیم از آن طلا و دلار می‌دوشیم و هر وقت شیرش تمام شود، آن را سر می‌بریم.

ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید