باشگاه خبرنگاران/ رئیس‌جمهور آمریکا بار دیگر زنان دموکرات کنگره و رسانه‌های این کشور را هدف حملات لفظی قرار داد.

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا بار دیگر در حساب توییتر خود زنان دموکرات کنگره را هدف حملات لفظی قرار داد.
او نوشت: داستان صفحه نخست روزنامه واشنگتن پست که دیروز آن را منتشر کرد، کاملا جعلی بود. آن‌ها گفته‌اند «مشاوران موضوعات جدیدی برای صحبت کردن نوشته و گزارش‌هایی از تحقیقات علیه چهار زن عضو کنگره به من داده اند.» واقعا من اینگونه هستم؟ چه مشاوری، هیچ سرفصل گفت‌وگویی در کار نبوده بجز مواردی که من گفتم. هرگز «کاغذی» به من داده نشده است.
ترامپ در ادامه نوشت: هدف از ساختن این داستان، بی اعتبار کردن و تحقیر من بوده است. واشنگتن پست هیچ منبعی ندارد. حقیقت همچنان همان است، اینکه ما چهار زن افراطی چپ گرا در کنگره داریم که حرف‌های بسیار بدی درباره اسرائیل و کشورمان زده اند!
رئیس جمهور آمریکا در پیام دیگری نوشت: رسانه‌ها از کنترل خارج شده اند. آن‌ها دائما دروغ می‌گویند و تقلب می‌کنند تا بتوانند دیدگاه‌های دموکرات چپ افراطی را به همه نشان دهند. هیچ وقت اوضاع انقدر بد نبوده است. آن‌ها دیوانه شده اند و دیگر اهمیتی نمی‌دهند چه چیز درست و چه چیز غلط است. این حجم وسیع از ارائه گزارش‌های غلط بیمار گونه است. رسانه‌های جعلی دشمن مردم هستند.
رئیس جمهور آمریکا از زمان ورود به رقابت‌های انتخاباتی یکی از منتقدان سرسخت رسانه‌ها بوده و آن مطبوعاتی که اخبار انتقادی علیه او منتشر می‌کنند را با عنوان «رسانه‌های جعلی» خطاب می‌کند.
دونالد ترامپ از هفته گذشته تاکنون بار‌ها زنان دموکرات کنگره را هدف حملات لفظی قرار داده و از آن‌ها خواسته است به کشور‌های خود بازگردند و اگر کاری از دستشان بر می‌آید برای کشور خودشان انجام دهند!


ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید