باشگاه خبرنگاران/ درگیری فیزیکی دو مسافر انگلیسی با پلیس پرتغال موجب بی‌نظمی و اختلال در داخل هواپیما و وحشت مسافران شد.

درگیری فیزیکی دو مسافر انگلیسی با پلیس پرتغال در یکی از فرودگاه‌های این کشور خبرساز شد. ماموران پلیس پس از آنکه درگیری این دو مسافر با خدمه هواپیما وارد عمل شدند. این مسافران از فرودگاه فارو در الگاروه پرتغال عازم لندن بودند که با خدمه هواپیمای رایان ایر ایرلند درگیر شدند.

ویدئویی که منتشر شده است چند مامور پلیس را در حالی که تلاش می‌کنند یکی از این دو مسافر را از داخل هواپیما به بیرون منتقل کنند نشان می‌دهد. در ویدئوی منتشرشده یکی دیگر از مسافران داخل هواپیما در حالی که بر سر ماموران پلیس فریاد می‌زند " شما در حال آسیب رساندن به او هستید " شنیده می‌شود. پس از چند دقیقه کشمکش، ماموران پلیس این دو مسافر را از هواپیما اخراج کردند.

هنوز علت درگیری این دو مسافر با خدمه هواپیما مشخص نشده است. این دو مسافر پس از انتقال به ایستگاه پلیس در فرودگاه ساعاتی بعد بدون هیچ اتهامی آزاد شدند. انتشار این ویدئو در شبکه‌های اجتماعی به ویژه اینستاگرام با انتقاد کاربران از هواپیمایی رایان ایر و پلیس پرتغال همراه بود.


ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید