فارس/ وزارت بهداشت رژیم صهیونیستی گزارش داد تعداد مبتلایان به ویروس جدید کرونا در فلسطین اشغالی شاهد افزیش حدوداً دویست‌وپنجاه نفری بود.

علی‌رغم تدابیر سختگیرانه و قرنطینه عمومی که در فلسطین اشغالی برقرار شده، ویروس «کووید۱۹» با سرعت بیشتری در حال پخش شدن در این منطقه است.

به نوشته روزنامه «هاآرتص»، وزارت بهداشت رژیم صهیونیستی امروز (یکشنبه) اعلام کرد طی بیست‌وچهار ساعت گذشته ۲۴۶ نفر دیگر به ویروس کرونا مبتلا شدند که نسبت به روز گذشته شاهد کاهش نسبی بوده است.

با احتساب تعداد ابتلاهای جدید، شمار کل مبتلایان به ویروس کرونا در فلسطین اشغالی به ۳۸۶۵ نفر افزایش یافت که حال ۶۶ نفر از آنها وخیم است.

همچنین با جان باختن دو نفر دیگر، تعداد قربانیان کرونا در فلسطین اشغالی نیز به ۱۲ نفر افزایش یافت.

کابینه رژیم صهیونیستی همچنین دستور داده که از شامگاه چهارشنبه سیاست‌های سختگیرانه‌تری برای مقابله با ویروس کرونا اجرا شود که شامل محدود شدن آزادی حرکت ساکنان فلسطین اشغالی تا فاصله ۱۰۰ متری خانه‌هایشان است.

همچنین گزارش محرمانه‌ای در پارلمان رژیم صهیونیستی (کنست) نشان می‌دهد که رژیم صهیونیستی برای مقابله با ویروس جدید کرونا، تجهیزات درمانی کافی ندارد. (جزئیات بیشتر)

از سوی دیگر، ۵۰۰ نظامی ارتش رژیم صهیونیستی از امروز گشت‌زنی‌های خود را برای اعمال قرنطینه اجباری و مقررات فاصله‌گذاری اجتماعی در سراسر فلسطین اشغالی برای مقابله با ویروس کرونا آغاز کردند.

#باهم_شکستش_می‌دهیم
ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید