فارس/ فرماندهی الحشد الشعبی از دستگیری یکی از سرکرده‌های مهم گروهک تروریستی داعش در استان الانبار خبر داد.


به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، فرماندهی نیروهای الحشد الشعبی در عملیات الانبار از دستگیری یکی از سرکرده‌های مهم گروهک تروریستی داعش در چارچوب عملیات «قهرمانان پیروزی دوم» خبر داد که از روز پنجشنبه در غرب استان الانبار آغاز شده است.

«قاسم مصلح» فرمانده عملیات الانبار الحشد الشعبی در بیانیه‌ای اعلام کرد: «بر اساس یافته های اطلاعاتی دقیق موفق شدیم یکی از سرکرده‌های برجسته داعش را در منطقه موسوم به ولایه الانبار دستگیر کنیم».

او افزود: «تروریست بازداشتی مسئول کشتار غیرنظامیان در منطقه النخیب و حمله به نیروهای امنیتی در غرب استان الانبار است و طبق ماده چهار مربوط به تروریسم تحت تعقیب بود».

مصلح گفت: «این تروریست به طرف‌های ذیربط تحویل داده خواهد شد و عملیات قهرمانان پیروزی دوم ادامه دارد و مناطق کم ایمن راکه شاهد تحرکات عناصر داعش است هدف گرفته است».

نیروهای الحشد الشعبی با همکاری ارتش عراق از بامداد روز پنجشنبه عملیات امنیتی گسترده‌ای را در مناطق مرزی غرب و جنوب غربی استان الانبار در غرب عراق آغاز کردند.

مرکز اطلاع رسانی فرماندهی الحشد الشعبی در بیانیه‌ای نام این عملیات را «قهرمانان پیروزی دوم» نهاده و گفته است که هدف این عملیات تامین امنیت مرزهای غربی عراق و مناطق بیابانی در بخش جنوب غربی استان الانبار است.

به گفته مصلح، مناطقی که در آن عملیات صورت می گیرد در طول روزهای گذشته شاهد تحرکات گروه های تروریستی بوده و عملیات مذکور به منظور تامین امنیت مناطق غرب الانبار انجام شده است.


#باهم_شکستش_می‌دهیم
ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید