فارس/ نیروهای ترکیه و مزدوران تروریست آن بیش از 30 غیرنظامی را در روستایی در استان الحسکه ربودند و در چند روستای دیگر بیست هزار هکتار زمین کشاورزی را به آتش کشیدند.

به گزارش خبرگزاری رسمی سوریه(سانا)، گروه‌هایی از نیروهای اشغالگر ترکیه و شماری از مزدوران آن با حمله به خانه‌های روستای تلف حلف از توابع شهر راس العین بیش از 30 نفر از اهالی را ربوده و به مکانی نامعلوم منتقل کردند.
روستای تل حلف که از اکتبر گذشته تحت اشغال نظامیان ترکیه و مزدوران آن است طی ماه‌های گذشته شاهد انفجارهای متعددی بوده که با کشته و زخمی شدن شماری از غیرنظامیان و همچنین تعدادی از مزدوران ترکیه و وارد آمدن خسارات مالی به اموال عمومی و خصوصی همراه بوده است.
خبرگزارس رسمی سوریه(سانا) همچنین گزارش داد:«گروه‌های تروریستی مورد حمایت ترکیه به جنایات خود علیه مردم در استان الحسکه ادامه می‌دهند و صبح امروز کشتزارهای وسیعی را در چندین روستای تابع تل تمر و ابوراسین در استان الحسکه به آتش کشیدند».
منابع بومی این منطقه گفتند که گروهی از مزدوران ترکیه صبح امروز بیست هزار هکتار از مزارع جو و گندم روستای الداودیه، ملانوری، العریشه، الجمیلیه، عبدالسلام و العزیزیه از توابع شهرهای تل تمر و ابوراسین در استان الحسکه را به آتش کشیدند.
تروریست‌ها پیش از این در نوزدهم ماه جاری هم زمین‌های زراعی روستای ام الکیف، الدرداره و الطویله از توابع شهر تل تمر را به آتش کشیدند.