فارس/ پایگاه خبری شبکه «روسیا الیوم» به نقل از خبرنگار خود در فلسطین اشغالی گزارش داد که طرح اشغال کرانه باختری به علت بروز برخی اختلافات به احتمال زیاد فردا اجرایی نخواهد شد.

خبرنگار شبکه «روسیا الیوم» در فلسطین اشغالی، امروز (سه‌شنبه)، به نقل از برخی منابع گزارش داد که طرح «الحاق» کرانه باختری به علت وجود برخی اختلافات در کابینه رژیم صهیونیستی و در دولت آمریکا به احتمال زیاد فردا اجرایی نخواهد شد.

طبق اظهارات پیشین مقامات صهیونیستی قرار بود، فردا (یکم جولای) اشغال کرانه باختری آغاز شود.

خبرنگار روسیا الیوم در این ارتباط گزارش داد که رایزنی‌ها میان تل‌آویو و واشنگتن ادامه دارد؛ اما به گفته برخی منابع و به احتمال زیاد اجرای این طرح به زمان دیگری موکول شود.

خبرنگار روسیا الیوم به نقل از منابع یادشده علت این امر را وجود اختلافات در کابینه رژیم صهیونیستی و دولت آمریکا عنوان کرد.

در همین ارتباط، روزنامه «جروزالم‌پست»، پیشتر،‌ گزارش داده بود که «بنی گانتز» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی گفته است هر طرحی که مربوط به شکست ویروس کرونا نباشد به یک روز بعد از شکست این بیماری موکول خواهد شد.

این درحالی است که خبرگزاری فرانسه خبر داد که تشکیلات خودگردان به تازگی به کمیته چهار جانبه صلح خاورمیانه پیشنهادی برای از سرگیری مذاکرات با تل‌آویو ارائه کرده است.