مهر/ وزارت خارجه روسیه حمله اخیر جنگنده‌های صهیونیستی علیه سوریه را به شدت محکوم کرد و نسبت به تکرار این حملات هشدار داد.

به گزارش جورزالیم پست، وزارت خارجه روسیه حمله اخیر جنگنده‌های صهیونیستی علیه سوریه را به شدت محکوم کرد.
در این ارتباط، وزارت خارجه روسیه به رژیم صهیونیستی هشدار داده است که حمله اخیر علیه مواضعی در سوریه پیامدهای خطرناکی به همراه خواهد داشت.
در بیانیه وزارت خارجه روسیه گفته شده است: ما به شدت این اقدام را محکوم می‌کنیم و نگرانی عمیق خود را نسبت به اقدامات تهاجمی در روابط اسرائیل و سوریه اعلام می‌کنیم.
وزارت خارجه روسیه همچنین افزود: ما به رهبران اسرائیل علیه تکرار گام‌هایی که نتایج خطرناکی در کل خاورمیانه دارند، هشدار می‌دهیم. ما از حاکمیت و یکپارچگی سرزمینی سوریه حمایت می‌کنیم و از هر دو طرف می‌خواهیم تا با نشان دادن خویشتنداری، از تشدید بیشتر تنش خودداری کنند.
این بیانیه وزارت خارجه روسیه پس از آن منتشر می‌شود که یک فروند بالگرد ارتش رژیم صهیونیستی به تازگی مواضع ارتش سوریه در منطقه القحطانیه واقع در حومه قنیطره در جنوب سوریه را هدف قرار داد.
پدافند هوایی ارتش سوریه با این اهداف متخاصم در آسمان جنوب سوریه مقابله کرد و پس از این حملات ارتش رژیم صهیونسیتی نیز طی بیانیه‌ای رسماً از بمباران اهداف و مواضع ارتش سوریه در جنوب این کشور توسط بالگرد صهیونیستی خبر داد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar