باشگاه خبرنگاران/ دبیرکل حزب دعوت اسلامی عراق در واکنش به توافق امارات با رژیم صهیونیستی اعلام کرد نزدیک شدن سیاسی و اقتصادی به صهیونیست‌ها خیانت به امت اسلامی است.

نوری مالکی، دبیرکل حزب دعوت اسلامی عراق در واکنش به توافق امارات با رژیم اشغالگر صهیونیستی کهبا تلاش‌های آمریکا شکل گرفت، اعلام کرد: نزدیک شدن سیاسی و اقتصادی به صهیونیست‌ها خیانت به امت اسلامی است. اقدامات عملی برای عادی سازی روابط میان رژیم صهیونیستی و برخی دولت‌های عربی با سرعتی تحقیر آمیز و ذلیلانه انجام می‌شود.
در پی تلاش‌های بی‌وقفه دونالد ترامپ برای تسهیل روند عادی‌سازی روابط بین امارات و رژیم صهیونیستی، دو طرف طی توافق‌نامه‌ای بر سر عادی سازی کامل روابط دیپلماتیک به توافق رسیدند.
بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در پی توافق تاریخی و البته ننگین امارات با رژیم صهیونیستی، طی پیامی در حساب توییتری خود، از کشور عمان، مصر و شخص رئیس‌جمهور این کشور و همچنین بحرین  تشکر و از حمایتشان از توافق اخیر بین امارات و اسرائیل تقدیر کرده است.
پیش از این ساکنان نوار غزه در اعتراض به خبر توافق ننگین امارات با رژیم صهیونیستی در چارچوب عادی‌سازی روابط میان دو طرف به خیابان‌ها خواهند آمد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar