باشگاه خبرنگاران/ شبکه المیادین اعلام کرد وبلاگی صهیونیستی نام فرمانده یگان کماندو و نخبه‌های نیروی هوایی رژیم صهیونیستی را افشا کرد و این دومین درز اطلاعات نظامی ارتش این رژیم است.
 
المیادین به نقل از رسانه‌های رژیم صهیونیستی اعلام کرد که وبلاگ «تیکون عولام» نام فرمانده یگان کماندو‌ و نخبه‌های نیروی هوایی این رژیم را که «أیوب کیوف» نامیده می‌شود، افشا کرد.

این پایگاه همچنین افشا کرد که این افسر نظامی ارتش رژیم صهیونیستی فردی عرب دروزی از شهرک عسفیه است.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی این افشاگری را دومین درز اطلاعات نظامی ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کردند.

این در حالی است که رژیم صهیونیستی هویت افسران عالی رتبه خود را با هدف حمایت از آن‌ها از حملات احتمالی هنگام انجام ماموریت‌های نظامی و بعد از آن مخفی نگه می‌دارد.

وبلاگ تیکون همچنین اعلام کرد که بر این باور است که ارتش رژیم صهیونیستی جنایات جنگی مرتکب شده است و باید در دادگاه جنایی بین‌المللی محاکمه شود.

این پایگاه صهیونیستی افزود: در حالی ارتش رژیم صهیونیستی یک فرد دروزی را افسر ارشد خود وفرمانده کماندو‌ها قرار داده است که در جنگ اخیر با غزه یکی از افسران خود به نام «محمود خیرالدین» را به علت دروزی بودن رها کرد و این اقدامات نژادپرستانه است.

پایگاه مذکور همچنین نوشت: در حالی که خیرالدین در قید حیات بود، از اسرائیل درخواست صدور مجوز برای ساخت خانه برای خانواده اش را داد که بی پاسخ ماند و رژیم جدایی طلب نژادپرست در اسرائیل به صورت روتین درخواست‌های شهروندان غیر یهود را نمی‌پذیرد و پاسخی به آن‌ها نمی‌دهد.

افشای اطلاعات نظامی و ماهیت نژادپرست رژیم صهیونیستی از سوی پایگاهی یهودی در زمانی که آمریکا در تلاش است کشور‌ها را به عادی سازی روابط با این رژیم با وعده‌های پیشرفت و شکوفایی اضافه کند، خود گواهی بر اهداف انتخاباتی و سیاسی واشنگتن و تل آویو است.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar