فارس/ منابع خبری گزارش دادند که جنگنده‌های ائتلاف سعودی در حمله به استان مأرب نیروهای وابسته به خود را هدف قرار داده‌اند.

به گزارش خبرنگار شبکه «المیادین» در صنعاء، در پی حمله هوایی ائتلاف سعودی به یک موضع نیروهای «عبدربه منصور هادی» رئیس دولت مستعفی یمن (وابسته به عربستان سعودی) و حزب اصلاح (حزب اخوان المسلیمن یمن) چندتن از نیروها کشته و چندین نفر دیگر مجروح شده‌اند.

وبگاه خبری «یمن نیوز» با گزارش این خبر نوشت که همزمان با از سر گرفته شدن درگیری‌ها میان نیروهای صنعاء و نیروهای دولت مستعفی یمن در جبهه مأرب، پایگاه‌های وابسته به نیروهای منصور هادی در یک حمله هوایی در این استان هدف قرار گرفته‌اند.

منابعی در قبایل یمن در این ارتباط به این وبگاه خبر دادند که ائتلاف سعودی-اماراتی چند تجمع وابسته به نیروهای دولت منصور هادی را در ناحیه «الجوبه» هدف قرار داده است که در نتیجه این اقدام، چندین نفر از این نیروها قربانی شده‌اند.

وبگاه «الخبر الیمنی» در گزارشی خبر داد که روز پنجشنبه در یک حمله موشکی به اردوگاه ائتلاف سعودی در منطقه تداوین در استان مأرب ده‌ها تن از نیروهای دولت مستعفی از جمله چند عضو ارشد کشته‌ شده‌اند و در عین حال، برخی خبرها از کشته شدن چندین نیروی عربستان سعودی حکایت داشت.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar