مهر/ یکی از روحانیون برجسته مخالف رژیم آل خلیفه به آل سعود توصیه کرد هر چه سریعتر نظامیان خود را از بحرین که به رژیم بحرین در سرکوب مردم بی دفاع این کشور کمک می کنند، خارج کند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از العالم، شیخ عیسی قاسم روحانی برجسته بحرینی با بیان اینکه ورود نظامیان اشغالگر سعودی به بحرین، روزی سیاه در تاریخ این کشور است، از آل سعود خواست با تجدید نظر در این اقدام اشتباه خود، نظامیان خود را از بحرین خارج کند.

این روحانی برجسته بحرینی در خطبه های نماز جمعه این هفته، ادامه اقدامات خشونت آمیز و سرکوبگرانه آل خلیفه را علیه کسانی که تنها خواستار آزادی و حقوق مشروع خود هستند، سبب تشدید بحران و وخامت بیشتر اوضاع بحرین قلمداد کرد.

شیخ عیسی قاسم با انتقاد از رژیمهای عربی حاشیه خلیج فارس به سبب حمایت از آل خلیفه در سرکوب مردم بحرین خاطر نشان کرد: این کشورها باید به ملت بحرین کمک و به آل خلیفه توصیه می کردند تا کشور را از بحران نجات دهد، اما موضع این کشورها برعکس و در حمایت از ظالم بوده است.

شیخ عیسی قاسم، گفت: روز ورود ارتش اشغالگر سعودی به بحرین روزی سیاه در تاریخ این کشور و منطقه بلکه تاریخ امت اسلامی است.

وی خواستار توقف خونریزی و سرکوب در بحرین و پاسخ به خواسته های مردم این کشور شد و تصریح کرد : تغییرات تنها راه حل است و نباید در این راه تاخیری روی دهد.