پارسينه/متن پيش رو در پارسينه منتشر شده و انتشار آن به معناي تاييد تمام يا بخشي از آن نيست
 
در ادامه اتهام‌زني‌ها و ابراز نگراني صهيونيست‌ها از بازگشت احتمالي آمريکا به توافق هسته‌اي ايران، «بنيامين نتانياهو» نخست‌وزير اين رژيم شامگاه شنبه دوباره تهديد‌هاي پوشالي خود را تکرار کرد.

نتانياهو در گفت‌وگويي با شبکه ۱۳ تلويزيون رژيم صهيونيستي، درباره تماس تلفني چند روز پيش خود با «جو بايدن» رئيس‌جمهور آمريکا توضيح داد: «به بايدن گفتم که هر کاري بتوانم براي جلوگيري از دستيابي ايران به [سلاح]اتمي انجام مي‌دهم».

به نوشته صفحه توئيتر شبکه «العربيه»، وي همچنين افزود: «رابطه من با بايدن خوب است، اما در خدمت منافع ديگران نخواهم بود».

نخست‌وزير رژيم صهيونيستي در بخش ديگري از صحبت‌هايش درباره انتخابات سراسري پيش رو در فلسطين اشغالي نيز مدعي شد، بعد از آن انتخابات ديگري براي پنجمين بار در کار نخواهد بود، زيرا طبق نظرسنجي‌ها حمايت از حزب ليکود مستحکم است.

به نوشته وبگاه «تايمز اسرائيل»، نتانياهو درباره احتمال مجبور شدن براي تشکيل ائتلاف با حزب «يامينا» به رياست «نفتالي بنت» نيز گفت که به هيچ‌وجه با بنت وارد توافق نخست‌وزيري چرخشي نخواهد شد.

وي همچنين افزود، در صورتي که در انتخابات آتي پيروز شود و تشکيل کابينه دهد، به «يوسي کوهن» رئيس کنوني سازمان جاسوسي اسرائيل (موساد) - که دوران خدمتش در ماه ژوئن به پايان مي‌رسد - پست دولتي خواهد داد.

رژيم صهيونيستي در حالي ايران را به تلاش براي ساخت سلاح اتمي متهم مي‌کند که به اذعان کارشناسان منطقه‌اي و بين‌المللي، اسرائيل خود داراي حدود ۴۰۰ کلاهک اتمي است؛ از سوي ديگر نيز حضرت آيت‌الله خامنه‌اي مقام معظم رهبري با صدور فتوايي هرگونه ساخت، نگهداري و استفاده از تسليحات اتمي را حرام اعلام کردند.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar