پارسينه/متن پيش رو در پارسينه منتشر شده و انتشار آن در آخرين خبر به معناي تاييد تمام يا بخشي از آن نيست
 
دونالد ترامپ در صحبتي متناقض پيش بيني کرد که آمريکا در عرض سه سال پايان مي‌يابد، اما احتمال نامزدي‌اش را براي انتخابات رياست جمهوري سال ۲۰۲۴ که سه سال ديگر است، مطرح کرد.

 دونالد ترامپ، رئيس جمهور سابق آمريکا اين ادعا‌هاي متناقض را در مصاحبه روز سه شنبه با شان اسپايسر، دبير مطبوعاتي دولت سابقش و مجري نيوزماکس مطرح کرد. او همچون گذشته مجددا به غلط ادعا کرد که انتخابات رياست جمهوري ۲۰۲۰ با تقلب همراه بوده است.

ترامپ گفت: "کشور ما در هشت ماه گذشته به طرزي که تا کنون کسي شاهدش نبوده، واقعا دچار انحطاط شده است" و بدون طرح سند و مدرکي پيش بيني کرد که کشورش در آينده نزديک به پايان مي‌رسد.

ترامپ اظهار کرد: و شما در حالي که به سمت اين انتخابات‌ها در سال‌هاي ۲۰۲۲ و ۲۰۲۴ مي‌رويد ديگر قرار نيست کشوري براي ما باقي بماند. انتخابات با تقلب همراه بود و تا سه سال بعد ديگر قرار نيست کشوري براي ما باقي بماند، من اين را به شما مي‌گويم.

اسپايسر در ادامه تلاش کرد به اين مصاحبه پايان دهد که احتمالا دليلش اين بوده که نيوزماکس با يک شکايت ۱.۶ ميليارد دلاري از سمت شرکت سيستم‌هاي راي گيري دومينيون به اتهام دروغگويي عمدي درباره تقلب گسترده در انتخابات رياست جمهوري ۲۰۲۰ و بدنام کردن اين شرکت تخصصي دستگاه‌هاي راي گيري مواجه است.

اسپايسر همچنين در اين مصاحبه از ترامپ پرسيد کي ممکن است قصدش براي نامزدي در انتخابات رياست جمهوري را به طور رسمي اعلام کند. ترامپ از دادن پاسخ مستقيم به اين سوال خودداري کرده، اما به اسپايسر قول داد که از اين تصميم خرسند خواهد شد و همينطور ادعا کرد که آمريکا حالا يک "مضحکه" است. او اظهار کرد: من فکر مي‌کنم شما و خيلي از مردم ديگري که عاشق کشور ما هستند قرار است بسيار خرسند شويد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar