تسنیم/ ظهور ناگهانی و یک‌باره سازمانی تروریستی به نام «دولت‌اسلامی عراق و شام» (داعش) در عراق و سوریه و تصرف مناطق وسیعی از سرزمین‌های این دو کشور، به همراه سنگدلی و خشونت بی‌مانند با سازمان‌دهی و تشکیلات قوی و همچنین رهبری  منسجم، امری بود که توجه همه‌ جهانیان را به خود جلب کرد.

ارائه‌ شیوه حکومت‌داری برمبنای خلافت‌اسلامی و طرحی برای توسعه در همه سرزمین‌های‌اسلامی حتی اندلس و قلب اروپا نیز مزید بر علت شد و همه جهان را وادار به‌عکس‌العمل درباره این مسئله کرد، به‌نحوی‌که به‌سرعت ائتلافی متشکل از پنجاه کشور جهان برای مبارزه با این پدیده اعلام آمادگی کردند. همین موضوع کافی بود تا بسیاری از کسانی که آگاهی و اطلاعی از زمینه‌ها و جزئیات این گروه‌ تروریستی داشتند دست‌به‌قلم شده و برای روشنگری درباره‌ی این پدیده‌ی وحشتناک اقدام کنند.

یکی از افرادی که در این زمینه قلم‌فرسایی کرده، «نضال حمادة» است. وی شخصیتی لبنانی الاصل و ساکن در پاریس است و با نوشتن چندین کتاب درباره حوادث اخیر در کشورهای عربی شخصیتی مطلع در این زمینه به شمار می‌رود.

«پشت پرده و اسرار داعش»، روایتی مستند و متفاوت نحوه شکل‌گیری و پشتیبانی داعش، به زودی توسط انتشارات شهیدکاظمی منتشر می‌شود.

علاقه‌مندان جهت تهیه کتاب بعد از انتشار می‌توانند از طریق سایت رسمی انتشارات شهیدکاظمی (https://nashreshahidkazemi.ir/) و یا سایت manvaketab.ir و همچنین از طریق ارسال نام کتاب به سامانه پیام کوتاه 3000141441 کتاب را تهیه کنند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar