آخرین خبر/ «کتاب باز» برنامه‌ای فرهنگی حول کتاب بود که در 5 فصل از شبکه نسیم پخش شد، غیر از فصل اول که امیرحسین صدیق میزبان برنامه بود، در فصل‌های بعدی سروش صحت، نویسنده، کارگردان و فیلمنامه‌نویس توانمند کشورمان اجرای برنامه را به عهده داشت و در هر برنامه با یکی از میهمانان کتاب‌خوان خود راجع به کتاب، شعر، رمان، تاریخ، فلسفه، بزرگان فرهنگ و ادب و... گپی می‌زد. بخش‌های جذاب و فراموش‌نشدنی از این برنامه هنوز در فضای مجازی در قالب کلیپ‌های کوتاهی منتشر می‌شود و حالا حدود یک‌سال است که متاسفانه تکلیف برنامه مشخص نیست.

از قرار معلوم مسئولان تلویزیون ترجیح می‌دهند سروش صحت مجری آن نباشد. کاری به علت تعطیلی این برنامه پرمخاطب و اثرگذار نداریم، اما وقتی مرور می‌کنیم بسیاری از ما به‌واسطه این برنامه با کتاب، کتاب‌خوانی و چهره‌های بزرگ تاریخ ادبیات ایران و جهان آشنا شده‌ایم، جای خالی‌اش را بیشتر حس می‌کنیم. اما یک خبر خوب، تعطیلات نوروزی فرصت خوبی است تا با مراجعه به بخش «فیلم و سریال» آخرین خبر، فصل پنجم این برنامه را با اجرای سروش صحت ببینید و لذت ببرید. در این فصل برنامه‌های اثرگذار و خوبی با حضور میهمانانی مثل اردشیر رستمی، منصور ضابطیان، میلاد دخانچی و... حتی پژمان جمشیدی پخش شد. اگر به تماشای این فصل از برنامه علاقه دارید می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید:

>>> تماشای فصل پنجم «کتاب باز» با اجرای سروش صحت

نکته مهم: برای تماشای تمام فیلم‌ها، سریال‌ها، مستندها و ... در بخش «فیلم و سریال» آخرین خبر شامل جدیدترین آثار روز دنیا با دوبله‌های اختصاصی، نیازی به خرید اشتراک نیست، فقط کافی است از اینترنت تلفن همراه استفاده کنید. اما حجم شما تمام بهاء مصرف خواهد شد. پس در تنظیمات هر فیلم، کیفیت پخش را کاهش دهید و با خیال راحت برنامه‌های مورد علاقه‌تان را تماشا کنید. این موارد را هم از دست ندهید:


.

.

.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar