خودرو بانک/ هنگامی که سخن از تجمل و توانگری به میان می‌آید، همیشه نامی از مرسدس بنز کلاس G مطرح است و بسیاری فکر می‌کنند مرسدس جی کلاس خودروی مناسبی برای افراد متمول خواهد بود.

با این حال همواره افرادی هستند که تمایل دارند تا خاص‌تر از دیگران به نظر برسند. برای این افراد، مرسدس AMG G63 لیموزین گزینه مناسبی خواهد بود. این لیموزین مرسدس ساخت شرکت کانادایی Inkas Armored است که در تولید اتومبیل‌های لوکس و خاص مهارت دارد.

شرکت کانادایی Inkas Armored مرسدس جی کلاس را که به عنوان یک اتومبیل لوکس شناخته می‌شود، انتخاب کرده و به آن تجملات بیشتری اضافه کرده است. از سوی دیگر طول خودرو نیز اضافه شده تا به یک لیموزین واقعی تبدیل شود.

طول کلی مرسدس جی کلاس لیموزین اکنون از شش متر فراتر رفته و فاصله بین دو محور این خودرو نیز حدود 4.5 متر است. البته صندلی‌های مرسدس جی کلاس تغییری نداشته‌اند و این خودرو همچنان چهار صندلی دارد.

امکانات رفاهی مرسدس جی کلاس لیموزین
بخش عمده تجهیزات رفاهی صرف سرنشینان عقب خودرو شده است، جایی که می‌توان با استفاده از یک تلویزیون 4K عظیم به تمامی امکانات رفاهی دسترسی داشت. اگر افراد نیاز به مکالمه با راننده داشته باشند، می‌توان تلویزیون را پایین آورد.

یک قسمت کنترلی نیز برای تنظیمات صندلی‌های عقب در نظر گرفته شده که از طریق آن افراد می‌توانند سرمایش و گرمایش سیستم تهویه صندلی‌ها را تنظیم کنند. این صندلی‌ها به ماساژور نیز مجهز هستند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar