خودرو بانک/ هنگامي که سخن از تجمل و توانگري به ميان مي‌آيد، هميشه نامي از مرسدس بنز کلاس G مطرح است و بسياري فکر مي‌کنند مرسدس جي کلاس خودروي مناسبي براي افراد متمول خواهد بود.

با اين حال همواره افرادي هستند که تمايل دارند تا خاص‌تر از ديگران به نظر برسند. براي اين افراد، مرسدس AMG G63 ليموزين گزينه مناسبي خواهد بود. اين ليموزين مرسدس ساخت شرکت کانادايي Inkas Armored است که در توليد اتومبيل‌هاي لوکس و خاص مهارت دارد.

شرکت کانادايي Inkas Armored مرسدس جي کلاس را که به عنوان يک اتومبيل لوکس شناخته مي‌شود، انتخاب کرده و به آن تجملات بيشتري اضافه کرده است. از سوي ديگر طول خودرو نيز اضافه شده تا به يک ليموزين واقعي تبديل شود.

طول کلي مرسدس جي کلاس ليموزين اکنون از شش متر فراتر رفته و فاصله بين دو محور اين خودرو نيز حدود 4.5 متر است. البته صندلي‌هاي مرسدس جي کلاس تغييري نداشته‌اند و اين خودرو همچنان چهار صندلي دارد.

امکانات رفاهي مرسدس جي کلاس ليموزين
بخش عمده تجهيزات رفاهي صرف سرنشينان عقب خودرو شده است، جايي که مي‌توان با استفاده از يک تلويزيون 4K عظيم به تمامي امکانات رفاهي دسترسي داشت. اگر افراد نياز به مکالمه با راننده داشته باشند، مي‌توان تلويزيون را پايين آورد.

يک قسمت کنترلي نيز براي تنظيمات صندلي‌هاي عقب در نظر گرفته شده که از طريق آن افراد مي‌توانند سرمايش و گرمايش سيستم تهويه صندلي‌ها را تنظيم کنند. اين صندلي‌ها به ماساژور نيز مجهز هستند.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar