نماد آخرین خبر

نمایشگاه خودروی ۲۰۲۱ دیترویت به تعویق افتاد

منبع
باشگاه خبرنگاران
بروزرسانی
نمایشگاه خودروی ۲۰۲۱ دیترویت به تعویق افتاد

باشگاه خبرنگاران/ نمايشگاه NAIAS در اين تابستان برگزار نمي‌شود، اما مشتاقان بايد منتظر فصل پاييز و برگزاري آن در ميشيگان باشند.
نمايشگاه خودرو ديترويت مهم‌ترين رويداد خودرو آمريکا است. شهر ديترويت ميزبان مراکز توليدي و تحقيق و توسعه‌ بسياري از شرکت‌هاي خودروسازي جهان است. مسئولان نمايشگاه اتومبيل ديترويت به تازگي تاريخ نمايشگاه ۲۰۲۱ خود را از ۱۱ تا ۲۶ ژوئن، به ۲۸ سپتامبر تا ۹ اکتبر منتقل کردند. تاخير در برگزاري اين نمايشگاه به دليل شيوع ويروس کرونا در جهان است. درباره نمايشگاه اتومبيل ديترويت بيشتر از زمان برگزاري، شيوه برگزاري اهميت دارد و همين موضوع باعث شده تا مسئولان اين نمايشگاه، برگزاري آن را به تاخير اندازند.

طبق اعلام مسئولين از اين پس، نمايشگاه اتومبيل ديترويت در پايان ماه سپتامبر و اوايل ماه اکتبر برگزار مي‌شود. نمايشگاه خودرو بين‌المللي آمريکاي شمالي تاريخ برگزاري اين نمايشگاه را تا سه سال آينده و در مرکز TCF در ديترويت تضمين کرده است. از طرفي هم اگر وضعيت آب هواي سال‌هاي آينده همانند هواي کنوني جنوب شرقي ميشيگان باشد، برگزاري اين نمايشگاه تضمين مي‌شود چرا که خودروسازان بايد محصولات خود را در فضاي باز به نمايش بگذارند.

احتمال تاخير در برگزاري نمايشگاه ديترويت وجود دارد

راد آلبرتز، مدير اجرايي NAIAS در مورد اين نمايشگاه گفت: «سپتامبر براي محصولات جديد سالي عالي است و  چالش‌هايي که ممکن است در نمايشگاه بهاري اتومبيل براي سهامداران نمايشگاه اتومبيل به وجود بيايد را کاهش مي‌دهد.» به احتمال زياد منظور آلبرتز، مربوط به تصميم اخير نمايشگاه اتومبيل لس آنجلس براي انتقال از نوامبر به ۲۱ تا ۳۱ مه (کمتر از يک ماه قبل از نمايشگاه ديترويت)، مربوط مي‌شود. با توجه به نامعلوم بودن وضعيت جهان با ويروس کرونا در سپتامبر ۲۰۲۱، هيچ چيز قابل پيش بيني نيست، اما با فرض اين که ايمن باشد، بهترين فصل براي نمايشگاه، پاييز است.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره