اسب بخار/ به تازگي نسخه جديدي از «ب ام و M8» با ظاهري متفاوت در نزديکي پيست نوربرگ رينگ شکار شده است.
نسخه جديد ب ام و M8، که به تازگي در نزديکي پيست نوربرگ رينگ شکار شده است، از نظر ظاهري تفاوت چشمگيري با نسخه استاندارد ندارد. يکي از نکات جالب اين خودرو که پرسش هاي فراواني را در ذهن علاقه مندان ايجاد کرده است، لچکي هاي متفاوت آن است.

 اين لچکي ها، که نقش ورودي هوا را ايفا مي کنند، به همراه شيشه عقب استتارشده، گمانه زني ها در رابطه با معرفي نسخه موتور وسط M8 را به اوج خود رسانده است. از ديگر نکات جالب بدنه، مي توان به سپر جلوي متفاوت، سيستم اگزوز قدرتي با چهار خروجي و سيستم ترمز متفاوت با کاليپرهاي قرمزرنگ اشاره کرد.

فارغ از موارد يادشده، بدنه خودرو بر پايه مدل M850i طراحي شده است. اگر «ب ام و» فکر توليد نسخه موتور وسط M8 را در سر داشته باشد، احتمال عرضه سوپراسپرتي جديد بر مبناي خودرو مفهومي “Vision M Next” وجود دارد. به گفته عکاس، احتمال معرفي نسخه جديد از خودروي مسابقه اي M8 GTE موتور مياني نيز وجود دارد. در هر حال، تاکنون هيچ مشخصاتي از سوي ب ام و به صورت رسمي منتشر نشده است. اين احتمال وجود دارد که نسخه شکارشده اصلاً موتور وسط نباشد!

در اين حالت، مهندسان ب ام و مشغول طراحي سيستم خنک کاري جديدي هستند که ورودي هاي هواي متفاوتي روي سپر و لچکي خودرو را در خود جاي داده است. همچنين اگر با يک خودروي موتور وسط روبه‌رو بوديم، کاپوت کشيده تري را در قسمت عقب شاهد بوديم. به گفته سايت “Autoblog”، ممکن است نسخه شکارشده از پيشرانه پلاگين هيبريدي بهره ببرد. پس از پايان توليد ب ام و “i8” و عدم معرفي جانشين مستقيم براي اين خودرو، احتمال جانشيني نسخه جديد سري ۸ با i8 نيز وجود دارد.

ب ام و M8 در حالت استاندارد از پيشرانه ۴ ليتري ۸ سيلندر تويين توربو با ۶۱۷ اسب بخار قدرت و ۷۴۵ نيوتن متر گشتاور بهره مي برد. خودروي مفهومي Vision M Next، که در نمايشگاه فرانکفورت رونمايي شد، از پيشرانه ۴ سيلندر مياني با سيستم پلاگين هيبريدي و قدرت مجموع ۶۰۰ اسب بخار بهره مي برد. اکنون بايد ديد که ب ام و براي آينده سري ۸ و جانشيني i8 چه برنامه اي را در سر دارد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar