نماد آخرین خبر

خودروی لوکس M6L؛ محصولی متفاوت از جک

منبع
عصر ايران
بروزرسانی

عصر ايران/ فضاي داخل کابين با تريم طرح چوب فضايي لوکس و کاملا مدرن به نظر مي رسد. نمايشگر اصلي ويژه تنظيمات سيستم سرگرمي تبلتي و مجموعه اي کامل از امکانات ايمني براي اين خودرو در نظر گرفته شده است. 
رويفنگ(ريفاين) M6L يکي از محصولات لوکس کمپاني چيني JAC است که در کلاس ون ارائه شده و نسخه بزرگ تر(از منظر فاصله بين محورها) ريفاين M6 محسوب مي شود. ام6ال برابر با 250 ميليمتر در فاصله بين محورها نسبت به نسخه قبلي خود توسعه بيشتري داشته است.

همانطور که در تصاوير مشاهده مي کنيد اين محصول در قسمت دماغه با بکارگيري عناصر کرومي و يک گريل(جلوپنجره) بسيار بزرگ در ارائه يک ون جذاب عملکرد موفقي داشته است.

ام6ال از منظر ابعاد برابر با 5255 ميليمتر در طول، 1850 ميليمتر در عرض و 1970 ميليمتر در ارتفاع توسعه يافته است. فاصله بين محورهاي آن نيز برابر با 3200 ميليمتر است.


فضاي داخل کابين نيز با تريم طرح چوب فضايي لوکس و کاملا مدرن به نظر مي رسد. نمايشگر اصلي ويژه تنظيمات سيستم سرگرمي تبلتي و مجموعه اي کامل از امکانات ايمني براي اين خودرو در نظر گرفته شده است.

در بخش پيشرانه از موتور 2 ليتري توربو با 184 اسب بخار خروجي و گشتاور 280 نيوتن متر استفاده شده که اين مجموعه با جعبه دنده 6 سرعته دوکلاچه هماهنگ مي شود.

قيمت اين محصول از 23200 دلار آغاز مي شود.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره