خودرو بانک/ تويوتا حدود دو سال پيش از نسل جديد تويوتا کراون رونمايي کرده بود و حالا دوباره آن را در مدل 2021 خود به روز رساني کرده است. اين خودرو هم اکنون در نمايندگي هاي سراسر ژاپن در دسترس است.

صرف نظر از رنگ‌هاي جديد، تويوتا کراون 2021 تفاوت چنداني با مدل فعلي خود ندارد اما فضاي داخلي با تغييراتي جذاب همراه بوده است. در فضاي داخلي خودرو شاهد يک کنسول مرکزي جديد و دريچه هاي هواي مياني خواهيم بود که محل آن تغيير کرده است. اين دريچه ها زير صفحه نمايش لمسي 12.3 اينچي TFT قرار دارند که داراي دکمه هاي فيزيکي و سيستم اتصال به تلفن هوشمند و ديگر ويژگي هاي مهم مي‌باشد.

سيستم کنترل HVAC نيز مجددا طراحي و دسترسي به آن در حين رانندگي بسيار راحت تر شده است. البته، تويوتا کراون 2021, فرمان سه شاخه چندمنظوره، تزئينات کربني و تودوزي‌هاي قديمي خود را حفظ کرده است.

سدان پرميوم نيز به جديدترين نسخه از حسگر امنيتي تويوتا مجهز شده است. اين خودرو شامل تجهيزات ايمني پيشرفته است، براي مثال رادار کروز کنترل به روز رساني شده، سيستم پيشگيري از تصادف با قابليت تشخيص عابر پياده در روز و شب، تشخيص دوچرخه سوار در روز و چند مورد ديگر که باعث آرامش خاطر رانندگان خواهد بود.

اين خودرو داراي يک موتور چهار سيلندر توربو شارژ دو ليتري با قدرت 241 اسب بخار قدرت و دو مدل پيشرانه هيبريدي، يک مدل پيشرانه بنزيني 2.5 ليتري با قدرت 222 اسب بخار و يک مدل پيشرانه وي شکل شش سيلندر 3.5 ليتري با 354 اسب بخار قدرت خواهد بود.

تويوتا کراون 2021 در ژاپن، با قيمت هاي متفاوت از 4,899,000 ين تا 7,393,000 ين ( 46,762 دلار تا 70,567 دلار با نرخ ارز فعلي) در حال فروش است.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar