پدال/ نسل بعدي ب‌ام‌و سري ۵ اولين بار در خيابان‌ها رؤيت شده و هم‌اکنون بر اساس همان تصاوير جاسوسي شاهد توليد رندرهايي از اين خودرو هستيم. Kolesa زمان را از دست نداده و اين سدان آلماني را در فضاي مجازي تجسم کرده است.

نمونه پيش‌توليدي اين خودرو از پوشش‌هاي زيادي استفاده کرده بود اما احتمالاً سري ۵ نسل G60 فاقد جلوپنجره بزرگ‌ سري ۳ و ۴ خواهد بود. البته واضح است که جلوپنجره سري ۵ جديد پهن‌تر از قبل شده ولي هنوز شکل عادي خود را حفظ کرده و راهي به بخش پاييني سپر پيدا نکرده است.

در نمونه‌هاي پيش‌توليدي رؤيت شده چراغ‌هاي مدل نهايي نصب نشده بود بنابراين آنچه که در اين رندرها مشاهده مي‌کنيد کاملاً گمانه‌زني طراح هستند هرچند اگر سري ۵ از نظر طراحي دنباله‌روي برادر بزرگ‌تر خود يعني سري ۷ باشد سورپرايز نخواهيم شد. در بخش عقب ادغام مناسب اسپويلر با صندوق‌عقب را شاهد هستيم که فرم يکدستي ايجاد کرده است.

انتظار مي‌رود محصول واقعي تفاوت‌هايي با اين رندرها داشته باشد اما اميدواريم تصميم ب‌ام‌و مبني بر حفظ ابعاد معمول جلوپنجره سري ۵ جديد نهايي شده باشد چراکه انتقادات زيادي به طراحي اين بخش از خودرو در سري ۳ و ۴ وجود دارد.


بر اساس برچسب‌هاي روي سپر مدل‌هاي پيش‌توليدي ديده شده، سري ۵ جديد احتمالاً داراي نسخه‌هاي پلاگين هيبريدي و الکتريکي خواهد بود. اين موضوع کاملاً قابل‌انتظار است زيرا سري ۷ بزرگ‌تر هم استراتژي مشابهي را دنبال خواهد کرد.
 
نسل جديد ب‌ام‌و سري ۵ کد G60 امسال معرفي نخواهد شد و انتظار مي‌رود سال آينده پديدار شود.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar