پدال/ NIO با سدان ET7 خود وارد بازار اروپا خواهد شد و اولين حضور آن قرار است با تحويل به مشتريان آلماني در اواخر سال ۲۰۲۲ رقم بخورد.

اين خودروساز تأييد کرده که تحويل اين خودروهاي الکتريکي را در سه ماهه چهارم سال آينده شروع مي‌کند و آن قدر به تقاضاي محلي براي اين خودرو اطمينان دارد که يک کارخانه محلي در اروپا را براي اين منظور تأسيس خواهد کرد يا با توليدکنندگان محلي براي توليد مشترک همکاري خواهد نمود.

بنيان‌گذار و مدير اجرايي نيو گفته که ورود به آلمان هدفي است که براي رسيدن به آن تلاش مي‌کنند و هدف اين است که تا پايان سال ۲۰۲۲ بتوانند سدان ET7 را در اين کشور به فروش برسانند.

استارت آپ چيني خودروهاي برقي، علاوه بر آماده شدن براي ورود به بازار اروپا، شروع به جذب استعدادهاي محلي کرده ازجمله الکس شوارتز را به‌عنوان مدير اجرايي خود در اروپا منصوب کرده که پيش از اين در PayPal و eBay فعاليت داشته است.

نيو هنوز قيمت ET7 را در آلمان اعلام نکرده است. اين دومين مدلي از اين خودروساز است که بعد از تحويل اخير شاسي بلند ES8 در نروژ وارد بازار اروپا مي‌شود. مشتريان چيني فعلاً مي‌توانند ET7 را با يکي از سه پکيج باتري ۷۰ کيلوواتي با برد ۵۰۰ کيلومتر، ۱۰۰ کيلوواتي با برد ۷۰۰ کيلومتر و ۱۵۰ کيلووات ساعتي با برد ۱۰۰۰ کيلومتر سفارش دهند. اين خودرو از دو موتور الکتريکي که هر کدام روي يک محور نصب مي‌شوند و قدرت ترکيبي ۶۵۳ اسب بخار و گشتاور ۸۵۰ نيوتن‌متر دارند سود مي‌برد تا بتواند شتاب صفر تا ۱۰۰ در ۳.۹ ثانيه را ثبت نمايد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar