باشگاه خبرنگاران/ خودروهای بی ام و سری پنجم در میان خودروهای لوکس جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص داده است که آن‌ها را در صف اول انتخاب مشتری قرار می دهد. اما برخی از مدل های برندهای دیگر می توانند به گزینه ای بدل شوند که کمتر از توانایی ها و لوکس بودن سری BMW سری پنجم نیست.

سایت خبری اتومبیل Hot Cars در یک لیست اتومبیل‌هایی که برجسته‌ترین گزینه برای مدل BMW  سری پنجم هستند را معرفی کرده است.

این لیست شامل مدل Acura RLX بوده که با پیشرانه ۳.۵ لیتری V۶ با قدرت ۳۱۰ اسب بخار ارائه می‌شود و برخی نسخه‌ها با موتور هیبریدی ۳.۵ لیتری و ۳۷۷ اسب بخار در دسترس هستند.

Acura RLX

از برند کادیلاک، این سایت CTS را به عنوان گزینه‌ای ایده آل برای جایگزین مدل BMW ۵ سری معرفی کرده است و مدل کادیلاک با موتور توربوشارژ و با ظرفیت ۲ لیتر و تولید ۲۶۸ اسب بخار نیرو در دسترس است.

CTS کادیلاک

در این لیست نام تجاری اینفینیتی Q۷۰ به عنوان گزینه‌ای ایده آل معرفی شده، زیرا Q۷۰ با موتور ۳.۵ لیتری تولید می‌شود که ۳۶۰ اسب بخار قدرت تولید می‌کند.

Q۷۰ اینفینیتی

از مارک ولوو یک مدل معرفی شده که یکی از گزینه‌های برجسته برای سری ۵ BMW است و آن S۹۰ است که با یک موتور ۲ لیتری با قدرت ۴۰۰ اسب بخار کار می‌کند.

S۹۰ ولوو

و از شرکت لکسوس، یکی از گزینه‌های عالی برای سری ۵ BMW در این لیست قرار گرفت که مدل GS است که با موتور ۳.۵ لیتری ۳۱۱ اسب بخار قدرت کار می‌کند.

مدل GS لکسوس

از برند مرسدس، کلاس E به عنوان جایگزینی برای BMW سری ۵ در لیست قرار گرفته، زیرا با موتوری کار می‌کند که ۳۱۵ اسب بخار قدرت تولید می‌کند و می‌تواند رقیب خوبی باشد.

کلاس E مرسدس

در این لیست آئودی A۶ نیز به عنوان یکی از گزینه‌های برجسته بی ام و سری پنج قرار گرفته است و این خودرو با یک موتور توئین توربو با ظرفیت ۳ لیتر و ۴۴۴ اسب بخار قدرت ارائه می‌شود.

آئودی A۶

در انتهای این لیست از برند جنسیس مدل G۸۰ از گزینه‌های متمایز مدل BMW ۵ وجود دارد که با موتور ۳.۵ لیتری تولید می‌شود و ۳۷۵ اسب بخار قدرت تولید می‌کند.

جنسیس

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar