logo

معرفی لکسس LS 2022 با تغییرات ملایم و آپشن های بیشتر

منبع
پدال
بروزرسانی
معرفی لکسس LS 2022 با تغییرات ملایم و آپشن های بیشتر

پدال/ نسل فعلی لکسس LS از سال ۲۰۱۷ تاکنون در بازار حضور دارد. این خودرو به لطف ارتفاع کم از سطح زمین و طراحی گیرا تغییرات زیادی را نسبت به نسل پیشین تجربه کرده بود. در سال ۲۰۲۰ هم شاهد فیس لیفت این سدان پرچم‌دار بودیم که باعث شد دماغه خودرو کمی محافظه‌کارتر شود. موضوع جالب اینکه ژاپنی‌ها تصمیم گرفته‌اند سدان خود را بار دیگر و برای مدل ۲۰۲۲ به‌روز کنند. البته نباید به دنبال تغییرات بصری در LS 2022 بود چراکه با فیس لیفتی مرسوم روبرو نیستیم. خب پس تغییرات این خودرو در کجا رخ داده‌اند؟ برای فهم این موضوع بهتر است نگاهی به لیست آپشن ها و زیر پوست خودرو بیندازید.

ابتدا بیایید کار را با تجهیزات به‌روزتر و آپشن ها شروع کنیم. تمامی تریم های LS 2022 به‌صورت استاندارد با سیستم ایمنی ۲.۵ پلاس لکسس عرضه می‌شوند که شامل تمامی سیستم‌های ایمنی و کمک‌راننده می‌باشد. لکسس می‌گوید لنز دوربین و رادار این خودرو از نظر پاسخ و شعاع تشخیص بهبود یافته است. این برند همچنین اظهار داشته سیستم پیشگیری از برخورد LS بهتر از قبل عمل می‌کند. این سیستم همچنین شامل هشدار برخورد از جلو، ترمز اضطراری خودکار و تشخیص عابران پیاده و دوچرخه‌سواران است.

اما سیستم صوتی مارک لوینسون در دسترس خریداران نسخه پایه LS 500 می‌باشد. به این ترتیب نیازی نیست که این سیستم را از لیست آپشن ها انتخاب کنید. LS مدل ۲۰۲۲ را می‌توان با تریم درب هاکو برای پکیج‌های لاکچری و اجرایی سفارش داد. لکسس می‌گوید در زیر پوست خودرو نیز تغییراتی رخ داده و سیستم تعلیق و شاسی به‌روز شده‌اند. این سدان از فنرها و دامپرهای بازنگری شده برای بهبود هندلینگ سود برده است. همچنین لکسس از میله‌های ضد لغزش بهتر در جلو و عقب استفاده کرده است. نهایتاً باید گفت مهندسان لکسس اقدام به ارتقای سیستم تعلیق متغیر تطبیقی کرده‌اند.

باقی بخش‌های LS نسبت به قبل تغییری نداشته و از جمله این موارد می‌توان به پیشرانه ۶ سیلندر ۳.۵ لیتری اشاره کرد. قیمت مدل LS 500 مدل ۲۰۲۲ هم‌اکنون از ۷۶ هزار دلار شروع می‌شود اما اگر به دنبال مدل LS-F باشید باید کمی بیشتر صبر کنید.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره
اخبار بیشتر درباره