فارس/ مقرر بود سایپا از ساعت 14 روز 4 بهمن ثبت‌نام طرح فروش فوق‌العاده محصولات خود را آغاز کند اما همزمان با آغاز ثبت‌نام سایت از دسترس خارج شد که موجب صدور اطلاعیه‌های مکرر عذرخواهی از سوی سایپا شد و بالاخره در قطعی کامل سایت، امروز سایپا پایان مهلت ثبت‌نام را اعلام کرد.

* «قطعی سایت» ترفند خودروسازان برای عرضه‌قطره‌چکانی و گرانی بیشتر خودرو
به گفته چندین تن از متقاضیان خرید خودرو که ماه‌هاست در ثبت‌نام این دو شرکت خودروساز داخل ثبت‌نام می‌کنند، اما موفق نمی‌شوند، بی‌تفاوتی به مشتری‌مداری از سوی دو خودروساز داخل و تلاش برای عرضه قطره‌چکانی در راستای گرانی هر چه بیشتر خودرو در بازار، رویه هر دو خودروساز داخل ‌است.

بنابراین گزارش پیش از این هم قرار بود اولین ثبت‌نام پیکاپ فوتون اتوماتیک از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو دیزل روز یکم بهمن انجام شود اما در مدت کوتاه ثبت‌نام، سایت کاملا با اختلال مواجه بود و پس از تکمیل ظرفیت، سایت باز شد‌.

در آن طرح نیز بلافاصله پس از شروع ساعت ثبت‌نام در 10 صبح‌، سایت ایران‌ خودرو دیزل با اختلال کامل مواجه شد، آن روز چندین نفر از مخاطبان که متقاضی خرید این خودرو بودند در تماس با ما گفتند که‌ همزمان با شروع ثبت‌نام فوتون، سایت ایران‌خودرو دیزل با اختلال کامل مواجه شد و حتی امکان ورود به سایت هم وجود نداشت،  در طول زمان کوتاه ثبت‌نام، بارها با تلفن همراه و همچنین کامپیوتر شخصی قصد ورود به سایت ایران خودرو دیزل و ثبت‌نام داشتیم که به هیچ عنوان سایت باز نمی‌شد اما بلافاصله پس از پایان زمان ثبت‌نام، سایت به راحتی باز شد.

به گفته این مخاطب، ممکن است ایران‌خودرو دیزل آماری اعلام کند که در همین مدت کوتاه افراد زیادی به راحتی ثبت‌نام کرده باشند در حالی که ما و چندین تن از نزدیکان تلاش کردیم ثبت‌نام این خودرو را انجام دهیم اما به هیچ عنوان امکان ورود به سایت ایران‌خو‌درو دیزل فراهم نبود.

بنابراین گزارش ضرورت دارد نهاد نظارتی حتما به موضوع عرضه‌های فوق‌العاده دو خودروساز که با ابهام فراوان مواجه است ورود کنند و در صورت مواجهه با تخلفات احتمالی در این حوزه، برخورد جدی داشته باشند‌.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar