آخرین خودرو/ گروه صنعتی ایران خودرو قیمت جدید رانا پلاس را اعلام کرد و بهای تمام شده آن برای مشتریان را افزایش داد.

به گزارش آخرین خودرو، قیمت جدید رانا پلاس ۳۲۹ میلیون و ۱۳۴ هزار تومان اعلام شده است. به عبارتی بهای تمام شده این خودرو حدود ۷ میلیون تومان افزایش داشته است.

نام خودروقیمت قدیم (تومان)قیمت جدید مهر ۱۴۰۲ (تومان)
رانا پلاس۳۲۲.۲۰۰.۰۰۰۳۲۹.۱۳۴.۰۰۰

رانا پلاس در تیپ پایه به پیشرانه TU5 مجهز است. این خودرو با یک پیشرانه ۱.۶ لیتری تنفس طبیعی قدرت ۱۰۵ اسب بخار را با گشتاور ۱۴۲ نیوتن متر در اختیار دارد. جعبه دنده رانا پلاس هم از نوع ۵ سرعته دستی است و توان را به چرخ های جلو می رساند. این سدان کلاس B پلاس به دو کیسه هوا، چراغ روشنایی روز، پوزیشن لامپ، فرمان هیدرولیک، کروز کنترل، تهویه دستی، سنسور پارک عقب، رینگ فولادی ۱۴ اینچی، تریم داخلی پارچه ای و… مجهز است. بزودی قابلیت سامانه کنترل پایداری الکتریکی و سامانه کنترل شروع حرکت در سربالایی هم به این خودرو اضافه می شود. یکی دیگر از امکانات اجباری که باید بر روی رانا پلاس نصب شود، قابلیت پایش باد تایرها است.

در تیپ کامل تر رانا پلاس که هنوز قیمت آن اعلام نشده است، پیشرانه ۱.۶ لیتری TU5 پلاس دیده می شود. این پیشرانه که فناوری زمان بندی متغیر سوپاپ های ورودی را دارد، ۱۱۳ اسب بخار قدرت را با گشتاور ۱۴۴ نیوتن متر تولید می کند. جعبه دنده این مدل از رانا پلاس ۶ سرعته دستی است. در رانا پلاس TU5 پلاس ویژگی های بیشتری مانند فرمان کمکی برقی و سقف پانوراما با سایه بان دستی هم دیده می شود. در این نسخه از رانا پلاس هم باید قابلیت هایی مانند سامانه کنترل پایداری الکتریکی، سامانه کنترل شروع حرکت در سربالایی و سامانه پایش فشار باد تایرها هم به خودرو اضافه گردد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خودرو» بپیوندید
instagram.com/akharinkhodro.ir