باشگاه خبرنگاران/ بعد از مثبت شدن آزمايش کوويد ۱۹ چهار نفر از اعضاي توليد سريال «ويچر»، نتفليکس ساخت فصل دوم اين سريال را متوقف کرده است.

روز شنبه مشخص شد که چهار نفر از اعضاي اين پروژه به کرونا مبتلا شده اند. به همين خاطر کمپاني نتفليکس يک دوره قرنطينه و آزمايش را براي هرکسي را که در توليد اين برنامه مشارکت داشته را ترتيب داده است. کساني که تست آن‌ها مثبت شده از اعضا و بازيگران اصلي سريال نيستند و در حال حاضر در قرنطينه قرار دارند.

فصل دوم سريال ويچر در استوديو آربور فيلد در حال فيلمبرداري بود که در شرق لندن، انگلستان قرار دارد. نتفليکس اعلام کرده زماني توليد و ساخت سريال را از سر خواهد گرفت که متوجه شوند اين کار کاملا امن و بي خطر باشد.

توليد اين سريال همچنين در ماه مارس نيز بعد از مثبت شدن آزمايش کروناي کريستوفر هيويو، متوقف شده بود. ساخت اين سريال به دليل دستور العمل  بهداشتي و امنيتي انگليس به خاطر کوويد ۱۹ تا نيمه ماه آگوست اغاز نشد.

سريال «ويچر»، يک اثر فانتزي و لهستاني است که بر اساس کتابي به همين نام به نوشته آندژي ساپکوفسکي ساخته شده است. اين سريال که خيلي زود به يکي از موفق‌ترين سريال‌هاي نتفليکس تبديل شد داستان يک شخصيت افسانه‌اي به نام گرالت را روايت مي‌کند که هنري کويل نقش آن را بازي کرده است. پيش از آنکه فصل اول اين سريال منتشر شود، فصل دوم آن تمديد شد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar