باشگاه خبرنگاران/ تصويربرداري مسابقه تلويزيوني «کارويا» با هدف شناسايي و معرفي شرکت‌هاي برتر حوزه دانش بنيان آغاز شد.
 

مسابقه «کارويا» با محوريت ارائه‌هاي آسانسوري (بسيار کوتاه) درصدد است تا با شناساندن ايده‌ها و طرح‌هايي که به محصول يا خدمات رسيده‌اند، علاوه بر حمايت مالي از آنها، فرصت سرمايه‌گذاري مردمي را نيز فراهم کند.

 علي ناظمي معاون سرمايه‌گذاري صندوق نوآوري و شکوفايي، مهدي محمدي دبير ستاد توسعه فناوري‌هاي اقتصاد ديجيتال و هوشمند سازي معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري، ويدا سينا مديرعامل مرکز تحقيقات صنايع انفورماتيک، فاطمه جعفري بنيان‌گذار و مديرعامل سايت سهام ياب و علي‌اصغر سعدآبادي رئيس مرکز رشد و کارآفريني دانشگاه شهيد بهشتي داوران فصل اول مسابقه تلويزيوني «کارويا» هستند که با پايان مراحل توليد قرار است از رسانه ملي روي آنتن برود.

همچنين محمدرضا نوروزي روزنامه‌نگار و مروج علم نيز در اين اين برنامه به عنوان مربي و راهنماي گروه‌هاي شرکت کننده حضور خواهد داشت.

مسابقه تلويزيوني «کارويا» به همت استوديو نوبين و با حمايت صندوق نوآوري و شکوفايي رياست جمهوري ساخته مي‌شود و در آن بيش از ۱۰۰ شرکت دانش‌بنيان و استارتاپ به رقابت با يکديگر مي‌پردازند تا طرح‌هاي برتر شناسايي و مورد حمايت قرار گيرند.

آشنايي بيشتر با ثمره محصولات و خدمات شرکت‌هاي دانش‌بنيان و استارتاپ‌هاي موفق و مزيت‌هاي اقتصادي ايران، مهمترين نکته‌اي است که در اين مسابقه تلويزيوني مورد توجه قرار گرفته است.

عوامل مسابقه تلويزيوني «کارويا» عبارتند: از مهدي مهرنيا (کارگردان)، فائزه رمضاني (مديرپروژه و برنامه ريز)، محمدجواد ترابي (سردبير) سياوش رمضانلو (مدير توليد)، محسن کالجي (مدير تصويربرداري)، سعيد احمدي (مدير صدابرداري)، احسان هوشيارگر (مدير روابط عمومي و اطلاع‌رساني)، محمدرضا نوروزي (منتور)، محمد اسفندياري (گرافيست)، مرتضي شجاعي (طراح صحنه و دکور)، استوديو رامکا (برندينگ و تبليغات)، علي خسروي (سرپرست تيم طراحي و جانشين تهيه کننده) و احمد شفيعي (تهيه‌کننده)و...

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar