آخرین خبر/ سریال «فرندز» یکی از محبوب‌‌ترین مجموعه‌‌های تلویزیونی است که طی سال‌‌ها هنوز در قله موفقیت ایستاده و برای همین بسیاری از سریال‌‌سازها سعی کرده‌اند براساس فرمول آن یعنی رفاقت چند نفر و چالش‌‌هایی که در روابط عاطفی آن‌‌ها می‌‌گذرد، سریال‌‌های جذابی تولید کنند که هیچ‌‌کدام موفقیت فرندز را تکرار نکرده است. سریال «سود عشق» محصولی از کره‌‌جنوبی است که هم حال‌‌وهوای عاشقانه فرندز را دارد، هم درام اثرگذار و خوش رنگ ولعاب مجموعه‌‌های کره‌‌ای را. این سریال جذاب داستان رفاقت و عشق چند کارمند بانک به‌‌یکدیگر است که با «دوبله فارسی اختصاصی» ارائه شده. با معرفی این مجموعه همراه ما باشید.

عشق، تنها سرمایه‌‌گذاری که ضرر نداره

عادت داریم در هر سرمایه‌‌گذاری فکر سود و ضررش باشیم. اما عشق از معدود سرمایه‌‌هایی است که وقتی در مسیر درست خرج می‌‌شود هیچ‌‌وقت ضرر ندارد. سپرده‌‌ای مطمئن در بهترین بانک دنیا. سریال «سود عشق» قصه همین سپرده‌‌گذاری جذاب و رمانتیک است. ماجرا در یک بانک می‌‌گذرد. چند کارمند شیک و بااخلاق بانک روزهای زیادی را با هم سپری می‌‌کنند و در موقعیت‌‌های مختلف می‌‌فهمند به همدیگر علاقه دارند. مهم‌‌ترین زمان جشن 99 ساله شدن شعبه بانک‌‌شان است که احساس آن‌‌ها را نسبت به هم ترغیب می‌‌کند. اما همیشه موانع زیادی برای رسیدن دل‌‌های بی‌‌قرار بهم وجود دارد و اساساً همین چالش‌‌ها عشق را زیباتر می‌‌کند چون هیچ چیز با ارزشی راحت به‌‌دست نمی‌‌آید. البته سود عشق محتوای رمانتیکی جذابتر و غلیظ‌‌تر از فرندز دارد و از آن طرف کمدی‌‌اش کمتر است. از لینک زیر می‌‌توانید این سریال که محصول 2022 است را با دوبله اختصاصی تماشا کنید.

>>> تماشای سریال با دوبله اختصاصی

فراموش نکنید برای تماشای فیلم‌‌ها و سریال‌‌ها در آخرین‌‌خبر نیازی به خرید اشتراک ندارید و کافی است از نِت تلفن همراه استفاده کنید. اما حجم مصرفی شما تمام بهاء خواهد بود. بنابراین برای کاهش مصرف نت، حتماً موقع تماشا اول در بخش تنظیمات حجم فیلم را کم کنید.    

برای تماشای فیلم و سریال‌های بیشتر به بخش «سینما و چهره» آخرین خبر بروید. این پیشنهادها را هم از دست ندهید:


 

.

.

.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar