آخرین خبر/ در ژانر اکشن دو ایده سقوط هواپیما و آدم‌‌ربایی پرطرفدار هستند، چون می‌‌توانند هیجان خوبی را به مخاطب تزریق کنند، حالا اگر در یک فیلم هر دو ایده ترکیب شود با اثری مواجهیم که چشم از آن نباید برداشت مثل فیلم «هواپیما» محصول 2023 که داستانی اکشن و جذاب دارد و در کوتاه‌‌ترین زمان ممکن بعد از اکران جهانی با دوبله اختصاصی تقدیم شما می‌‌شود.

داستانش از چه قراره؟

فیلم داستان یک هواپیمای مسافربری است که شب کریسمس باید پرواز طولانی را با کمترین مسافر انجام دهد. مسئولان شرکت هوایی برای صرفه‌‌جویی در مصرف سوخت به خلبان تاکید می‌‌کنند که باید از روی آسمان منطقه‌‌ای جنگی در فلیپین پرواز کند. اما سه چالش گریبان آن‌‌ها را خواهد گرفت. اول این‌‌که آن منطقه درگیر رعد و برق‌‌های شدیدی است. دوم این‌‌که یکی از مسافران هواپیما قاتلی است که در جریان استرداد مجرمان به کشورش بازگردانده می‌‌شود. سوم این‌‌که در صورت سقوط هواپیما، جزیره سولو در فلیپین دست شبه نظامیان خشنی است که غیرنظامیان را برای دریافت پول گروگان می‌‌گیرند و از لقمه چربی مثل مسافران اروپایی و آمریکایی یک هواپیما نمی‌‌گذرند. داستان با چرخش جالب و قوس شخصیتی موثر چند نفر از کاراکترها ما را غافلگیر می‌‌کند و تا لحظه آخر هم از التهابش کم نمی‌‌شود. (تماشای فیلم با دوبله اختصاصی)

چرا ببینیم؟

فیلمنامه قوی و پرهیجان با یک «عدم تعادل» آغاز می‌‌شود. اگر در یک فیلم همه چیز طبق روال عادی زندگی پیش برود هیچ چالش و هیجانی در میان نخواهد بود. برای همین برهم خوردن تعادل شرایط عادی می‌‌شود گره داستانی که با کنش شخصیت‌‌ها باید از بین برود و همه‌‌چیز به شرایط عادی برگردد. «هواپیما» این عنصر را به‌‌خوبی در دل داستانش جا داده. حضور بازیگران موفقی مثل جرارد باتلر هم به جذابیت کار اضافه کرده است. نکته مهم دیگر این است که جنس فیلم طوری است که هیچ ممیزی خاصی ندارد برای همین تماشای نسخه دوبله شده آن نه تنها باعث می‌‌شود هیچ بخشی از داستان را از دست ندهید، بلکه با دوبله خوب و حرفه‌‌ای کمک می‌‌کند به‌‌جای مطالعه زیرنویس، از اکشن و التهاب داستان لذت ببرید.

>>> تماشای فیلم با دوبله اختصاصی

نکته 1: برای تماشای فیلم با اینترنت همراه نیازی به خرید اشتراک ندارید. (حجم مصرفی شما تمام بهاء می‌شود). فقط کافی است برای تماشای بهتر آخرین خبرتان را به روز کنید.  
نکته 2: اگر می‌خواهید با تلویزیون هوشمند فیلم تماشا کنید کافی‌ست اینترنت همراه را روی تلویزیون هات‌اسپات کنید و «آخرین خبر» را در مرورگرتان جست‌وجو کنید.
نکته 3: اگر هم از اینترنت خانگی استفاده می‌‌کنید می‌توانید با کمترین قیمت ممکن یک اشتراک بگیرید. در این حالت حجم اینترنت مصرفی شما نیم بهاء خواهد بود.
برای تماشای فیلم و سریال‌های بیشتر به بخش «سینما و چهره» آخرین خبر بروید. این پیشنهادها را هم از دست ندهید:

.

.

.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar