دلتا/ پاک کردن رنگ مو یکی از روش‌های خلاص شدن از شر رنگ مویی است که مورد پسند ما نبوده و انرژی خوبی را انتقال نمی‌دهد.
پاک‌ کردن رنگ مو با روش‌ های خانگی به شما کمک می‌کند تا به رنگ موی دلخواه خودتان برسید. انواع محلول پاک‌کننده رنگ مو در بازار موجود است؛ اما در این نوشتار روش‌های سریع برای پاک‌کردن رنگ مو در خانه را به شما آموزش خواهیم داد. شما با این روش‌ها می‌توانید به‌راحتی با مواد موجود در خانه رنگ موی خود را روشن‌تر کنید. 
اگر با رنگ مویی که برای موهای خود استفاده کرده‌اید، آن‌طور که انتظار داشتید نتیجه دلخواه خود را به دست نیاوردید، در ادامه چند تکنیک برای پاک‌کردن رنگ مو که چندین بار مورد امتحان قرار گرفته‌اند را به شما خواهیم گفت.
پاک‌ کردن رنگ مو با روش‌ های خانگی مثل مایع ظرف‌شویی
بله درست متوجه شدید استفاده از مایع ظرف‌شویی در پاک‌کردن رنگ مو نقش بسیار مهمی را برعهده دارد. استفاده از مایع ظرف‌شویی برای پاک‌کردن رنگ مو به این صورت است که شما چهار یا پنج قطره مایع ظرف‌شویی را با شامپو معمولی خود مخلوط می‌کنید. در نظر داشته باشید مقدار یک‌چهارم از یک شامپو برای  ترکیب‌کردن کافی است.
ابتدا موهای خود را خیس کرده و مخلوط را بر روی آنها بمالید. ماساژدادن بیشتر موهای سر به همراه مایع ترکیب شده باعث افزایش نفوذ به عمق مو می‌شود. بعد از چند دقیقه موهای خود را آبکشی کنید. توجه داشته باشید که استفاده از مایع ظرف‌شویی برای شستشوی موها باعث خشک و شکننده شدن آنها می‌شود؛ پس لازم است بعد از استفاده از مایع ظرف‌شویی برای پاک‌کردن رنگ مو از روغن‌های طبیعی برای نرم کردن موها استفاده کنید. از این روش می‌توانید تا زمانی که به رنگ دلخواه خود نرسیده‌اید به طور مداوم استفاده کنید. بعد از هر بار استفاده متوجه خواهید شد که رنگ موی شما روشن‌تر از قبل شده است.
پاک‌ کردن رنگ مو با روش‌ های خانگی مثل آبلیمو
پاک‌کردن رنگ مو به کمک آبلیمو یکی از روش‌های پاک‌کردن رنگ مو در خانه است. استفاده از آبلیمو در ترکیب با شامپو باعث روشن‌تر شدن رنگ موی شما می‌شود. آبلیمو تأثیر معجزه‌آسایی در روشن‌شدن رنگ دندان‌ها دارد علاوه‌برآن آبلیمو باعث پاک‌کردن رنگ مو نامطلوب از روی موهای شما می‌شود. برای تأثیرگذاری بیشتر آبلیمو در پاک‌کردن رنگ مو لازم است؛ مقداری از این محلول را به روی موهای خود اسپری کنید و به مدت چند دقیقه در مقابل آفتاب بایستید تا این محلول اثر بیشتری بر روی موهای شما داشته باشد.
پاک‌ کردن رنگ مو با روش‌ های خانگی مثل نوشابه
ازبین‌بردن رنگ مو با نوشابه یکی دیگر از روش‌هایی است که در ازبین‌بردن و روشن‌کردن رنگ مو تأثیر بسزایی دارد. بسیار اتفاق افتاده که ما رنگ موردنظر خود را از فروشگاه خریداری کردیم و با گذاشتن آن روی موهای خود نتیجه دلخواه را به دست نیاوردیم؛ در این صورت رنگ حاصل ممکن است باعث ایجاد احساس نارضایتی در ما شود. ازبین‌بردن رنگ مو با نوشابه یکی از روش‌های پاک‌کردن رنگ موی خانگی است که کمترین آسیب را  در مقایسه با  سایر محلول‌های شیمیایی به مو می‌رساند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar