نماد آخرین خبر

چگونه چربی صورت را از بین ببریم؟  

منبع
خراسان
بروزرسانی
چگونه چربی صورت را از بین ببریم؟  

خراسان/ بسیاری از افراد ممکن است بخواهند مقداری چربی گونه، گردن یا چانه خود را کاهش دهند تا ظاهر خود را تغییر دهند. در ادامه چند روش موثر برای کمک به کاهش چربی‌های ناخواسته در صورت را به شما خواهیم گفت.
  ورزش های صورت | تمرینات صورت را می توان برای بهبود ظاهر صورت، مبارزه با پیری و بهبود قدرت عضلانی استفاده کرد. گزارش‌ها ادعا می‌کنند که اضافه کردن ورزش‌های صورت به شکل روزانه می‌تواند ماهیچه‌های صورت را تقویت کند و صورت شما را لاغرتر نشان دهد اما برای به قطعیت رسیدن در این خصوص به مطالعات بیشتری نیاز است.
  «کاردیو » را به برنامه خود اضافه کنید| اغلب، چربی اضافی صورت شما نتیجه چربی اضافی بدن است.کاهش وزن می تواند به کاهش چربی و به لاغری بدن و صورت شما کمک کند.ورزش هوازی یا کاردیو، هر نوع فعالیت بدنی است که ضربان قلب شما را افزایش می‌دهد.مطالعات متعدد نشان داده اند که کاردیو می تواند به افزایش چربی سوزی و از دست دادن چربی کمک کند. سعی کنید هر هفته 150 تا 300 دقیقه ورزش متوسط تا شدید داشته باشید که به معنای 20 تا 40 دقیقه ورزش هوازی در روز است.
  آب بیشتری بنوشید| نوشیدن آب برای سلامت کلی شما  مفید است.مطالعات نشان می‌دهد که آب می تواند احساس سیری را در شما حفظ کند و سبب کاهش  چربی بدن و صورت شود.
  به اندازه کافی بخوابید| کم خوابی می‌تواند باعث افزایش سطح هورمون استرس کورتیزول شود. سطوح بالای کورتیزول منجر به افزایش وزن خواهد شد.یک مطالعه نشان داد که کیفیت خواب بهتر با کاهش وزن مرتبط است و در نتیجه منجر به لاغری صورت هم می‌شود.در حالت ایده آل، حداقل 8 ساعت در شب  بخوابید تا به مدیریت وزن و کاهش چربی صورت کمک کنید.
  مراقب مصرف سدیم خود باشید| منبع اصلی سدیم در رژیم غذایی بیشتر افراد نمک خوراکی است.یکی از علایم مصرف بیش از حد سدیم نفخ است که ممکن است به پف و تورم صورت منجر شود.پس اگر صورت لاغرتری می‌خواهید،مصرف نمک خود را کنترل کنید.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره