آخرین خبر/ دنیا پر شده از هرج و مرجی ویران‌کننده و فقط یک عده نوجوان باهوش می‌توانند مانع از پیروزی تاریکی شوند. نوجوانانی که از توانایی‌های ذهنی خودشان بی‌خبرند. این خلاصه‌ای کوتاه بود از رمان محبوب «انجمن مرموز بندیکت» که از سال 2007 در چند جلد منتشر شد و چنان موفق بود که ساخت یک سریال مبتنی بر آن کاملاً قابل حدس بود. شبکه‌های مختلف و ثروتمندی برای خرید امتیاز ساخت سریال از این رمان پرهیجان پیش‌قدم شدند تا این‌که دیزنی که پیشنیه موفقی در تولید آثار برای کودکان و نوجوانان دارد برنده این رقابت شد و تا به‌الان دو فصل از سریال پخش شده. سریالی که موفقیت کتاب را تکرار کرد و در ادامه به معرفی آن می‌پردازیم.

نوجوانانی که ناجی دنیا می‌شوند

سریال درباره چهار نوجوان باهوش و البته یتیم است که براساس یک آگهی روانه آزمونی می‌شوند که عبور از آن هوش زیادی می‌طلبد. سریال در قسمت اول ترکیبی است از «بازی مرکب» و «هری‌پاتر» البته با کمدی بیشتر. نوجوانان زیادی برای شرکت در آزمون آمده‌اند و هرکدام در مراحل مختلف رد می‌شوند و چهار نفر از آنان که توانمندی‌های جذابی دارند باقی می‌مانند. آن‌ها خوشحال هستند چون قرار است عضو یک مدرسه معروف شوند اما خیلی زود می‌فهمند که همه‌چیز دروغ بوده و در اصل عضو انجمنی مخفی شده‌اند که قرار است دنیا را از یک هرج و مرج عجیب نجات دهد. آن‌ها برای قبول این مسئولیت تردید دارند تا این‌که می‌فهمند چنین ماموریتی فقط از آن‌ها ساخته است. (تماشای سریال با دوبله اختصاصی)

چرا ببینیم؟

سریال برای همه گروه‌های سنی جذاب است اما مخاطب هدفش نوجوانان است. محتوای سریال برای بچه‌های 8 تا 16 سال می‌تواند هم سرگرم‌کننده هم آموزنده باشد. سریال به مخاطبش یاد می‌دهد با حوصله و دقت به همه چیز توجه کند. نفع جمعی را بر همه‌چیز ارجح بداند و برای رسیدن به هدفش تلاش کند. در عین‌حال سریال به‌خاطر محتوای بامزه و پرهیجان می‌تواند یک تجربه خانوادگی بامزه برای دورهمی‌ها هم باشد. خبر خوب این‌که سریال دوبله فارسی اختصاصی هم دارد که در حرفه‌ای و در حال و هوای خود سریال است. کافی است روی لینک زیر کلیک کنید.

>>> تماشای سریال با دوبله اختصاصی

نکته 1: برای تماشای فیلم با اینترنت همراه نیازی به خرید اشتراک ندارید. (حجم مصرفی شما تمام بهاء می‌شود). فقط کافی است برای تماشای بهتر آخرین خبرتان را به روز کنید.  
نکته 2: اگر می‌خواهید با تلویزیون هوشمند فیلم تماشا کنید کافی‌ست اینترنت همراه را روی تلویزیون هات‌اسپات کنید و «آخرین خبر» را در مرورگرتان جست‌وجو کنید.
نکته 3: اگر هم از اینترنت خانگی استفاده می‌‌کنید می‌توانید با کمترین قیمت ممکن یک اشتراک بگیرید. در این حالت حجم اینترنت مصرفی شما نیم بهاء خواهد بود.
برای تماشای فیلم و سریال‌های بیشتر به بخش «سینما و چهره» آخرین خبر بروید. این پیشنهادها را هم از دست ندهید: 
.

.

.

.

.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar