برای مشاهده نسخه قدیمی وب سایت کلیک کنید
logo
  1. جذاب ترین ها
  2. برگزیده
دیدنی-خواندنی

واقعیت‌ها درباره معروف‌ترین خانه تسخیر شده در آمریکا

منبع
آخرين خبر
بروزرسانی
واقعیت‌ها درباره معروف‌ترین خانه تسخیر شده در آمریکا

آخرین خبر/ آمیتی‌ویل معروف‌ترین خانه در آمریکاست که طی دهه‌های 70 و 80 میلادی چندین قتل ترسناک در آن رخ داد و برای همین از همان زمان بسیاری معتقد بودند این خانه توسط نیروهای ماورائی و شیطانی نفرین شده است. اولین قتل‌عام برای خانواده دفو اتفاق افتاد. خانواده دفو از سال ۱۹۶۵ در آن خانه زندگی می‌کردند. این اتفاق عجیب و خوفناک در سال ۱۹۷۴ به وقوع پیوست و طی آن لوئیس دفو و پدر خانواده رونالد دفو همراه پنج فرزندشان حوالی ساعت ۳ الی ۴ صبح مورد اصابت گلوله قرار گرفتند. فقط یک نفر از این حادثه جان سالم به در برد. پسر خانواده رونالد دفو که دقیقاً قاتل 7 عضو دیگر خانواده بود.

یک سال از قتل عام خانواده دفو گذشت و خانواده دیگری به نام لوتز خانه را خریداری کرد. آن‌ها قبل از خرید خانه از جنایاتی که در آن اتفاق افتاده بود مطلع شدند اما ماجرا چندان برایشان مهم نبود. خانواده لوتز سال ۱۹۷۵ تصمیم به اسباب کشی به خانه جدید گرفتند. اما برای آن‌که در آینده مشکلی پیش نیاید برای محکم‌کاری از کشیش خواستند قبل از سکونت خانواده، خانه جدیدشان را تقدیس کند. کشیش وقتی در حال تقدیس خانه بود صدایی شنید. صدایی وحشتناک که به او می‌گفت: برو بیرون! هرچند خانواده لوتر در آن خانه ترسناک مستقر شدند اما فقط یک ماه و نیم در آن دوام آوردند چون هرشب اتفاقات عجیبی که هیچ توضیحی نداشت در آن رخ می‌داد. یکی از اعضای خانواده اتفاقات را ثبت کرد و دوباره حساسیت رسانه‌ها روی خانه بیشتر شد. هرچند که خیلی‌ها ساکنان این خانه را متهم می‌کنند که قصد داشتند با این حرف‌ها کاسبی کنند اما حجم اتفاقات به‌ اندازه‌ای زیاد بود که همه را متقاعد کرد نیروهای ماورائی با منشاء نامعلومی ذهن ساکنان این خانه را برای انجام جنایت‌هایی علیه هم مسموم می‌کنند.

بعدها چند فیلم براساس وقایع این خانه ساخته شد. اما تا به‌ حال یک مستند واقعی و حرفه‌ای براساس وقایع این خانه ساخته نشده بود تا این‌که «داستان واقعی آمیتی ویل» از راه رسید، مستندی محصول 2023 که با تاکید روی مدارک غیرقابل کتمانی به بررسی ادعاهای مطرح شده درباره این خانه نفرین‌شده می‌پردازد. اگر به موضوعات ماورائی علاقه‌مند هستید می‌توانید این مستند را با زیرنویس فارسی از لینک زیر تماشا کنید.

>>> برای تماشای مستند «داستان واقعی آمیتی ویل» کلیک کنید

این پیشنهادهای بخش فیلم و سریال آخرین خبر را هم از دست ندهید:

.

.

.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar