خبرگزاری پلیس/جانشین فرمانده انتظامی "کنگان" از کشف یک فقره زمین خواری به ارزش8میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ "حیدر سوسنی" درباره جزئیات این خبر، گفت: در پی شکایت نماینده حقوقی اداره راه و شهرسازی شهرستان کنگان مبنی بر اینکه شخصی 400متر مربع از اراضی دولت متعلق به آن اداره را متصرف و به فروش رسانده است در همین راستا موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس قرار گرفت.
این مقام انتظامی گفت: با رصد اطلاعاتی و تحقیقات میدانی بررسی لازم انجام شد و پس از جمع آوری مدارک و مستندات مشخص شد که موضوع صحت داشته و فرد مورد نظر اقدام به تصرف و فروش 400متر مربع از اراضی متعلق به اداره راه و شهرسازی کرده است.
جانشین فرمانده انتظامی "کنگان" با بیان اینکه پس از تکمیل تحقیقات متهم دستگیر و در اختیار مراجع قضائی قرار گرفت، خاطرنشان کرد: طبق نظر کارشناس مربوطه ارزش زمین تصرف شده 8 میلیارد ریال برآورد شده است.
سرهنگ سوسنی ضمن تاکید بر عزم جدی پلیس در برخورد با پدیده زمین خواری خاطر نشان کرد: شهروندان می توانند در صورت اطلاع از وقوع این پدیده و اطمینان از صحت آن مراتب را از طریق مرکز فوریت های پلیسی110 گزارش کنند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday
آخرین خبر بوشهر در سروش :
http://sapp.ir/Bushehr.online
آخرین خبر بوشهر در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162725888C664290ea22

منبع :