پایگاه خبری پلیس/ فرمانده انتظامی هرمزگان از کشف 253 کیلوگرم تریاک در عملیات مشترک ماموران مبارزه با مواد مخدر هرمزگان و کرمان خبر داد.

سردار غلامرضا جعفری، فرمانده انتظامی هرمزگان اظهار داشت: مأموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان هرمزگان با انجام اقدامات اطلاعاتی و رصد فعالیت قاچاقچیان موادمخدر از قصد انتقال یک محموله سنگین موادافیونی در شهرستان ریگان استان کرمان مطلع و پیگیری موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: ماموران ضمن هماهنگی با مقام قضایی با تشکیل اکیپی به محل اعزام و با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان ریگان حین گشت‌زنی و تعقیب و مراقبت در محور ریگان - ایرانشهر به یک دستگاه خودرو سواری پراید مشکوک شده و دستور توقف دادند که راننده و سرنشین خودرو بدون توجه به دستور پلیس اقدام به فرار کردند.

فرمانده انتظامی هرمزگان خاطرنشان کرد: ماموران در یک اقدام ضربتی و تعقیب و گریزی، خودرو را متوقف و در بازرسی از آن 253 کیلو و 600 گرم تریاک کشف کردند.

جعفری از شهروندان خواست برای کاهش تبعات اجتماعی ناشی از مواد مخدر، پلیس را در دستگیری قاچاقچیان یاری کنند و هر گونه اخبار در این زمینه را از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان هرمزگان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر هرمزگان در تلگرام:
https://t.me/joinchat/AAAAAEMf_BpioJfkQL_L2A
آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today