پايگاه خبري پليس/ فرمانده انتظامي هرمزگان از کشف 253 کيلوگرم ترياک در عمليات مشترک ماموران مبارزه با مواد مخدر هرمزگان و کرمان خبر داد.

سردار غلامرضا جعفري، فرمانده انتظامي هرمزگان اظهار داشت: مأموران اداره عمليات ويژه پليس مبارزه با مواد مخدر استان هرمزگان با انجام اقدامات اطلاعاتي و رصد فعاليت قاچاقچيان موادمخدر از قصد انتقال يک محموله سنگين موادافيوني در شهرستان ريگان استان کرمان مطلع و پيگيري موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وي افزود: ماموران ضمن هماهنگي با مقام قضايي با تشکيل اکيپي به محل اعزام و با همکاري پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان ريگان حين گشت‌زني و تعقيب و مراقبت در محور ريگان - ايرانشهر به يک دستگاه خودرو سواري پرايد مشکوک شده و دستور توقف دادند که راننده و سرنشين خودرو بدون توجه به دستور پليس اقدام به فرار کردند.

فرمانده انتظامي هرمزگان خاطرنشان کرد: ماموران در يک اقدام ضربتي و تعقيب و گريزي، خودرو را متوقف و در بازرسي از آن 253 کيلو و 600 گرم ترياک کشف کردند.

جعفري از شهروندان خواست براي کاهش تبعات اجتماعي ناشي از مواد مخدر، پليس را در دستگيري قاچاقچيان ياري کنند و هر گونه اخبار در اين زمينه را از طريق تلفن 110 به پليس اطلاع دهند.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان هرمزگان را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر هرمزگان در تلگرام:
https://t.me/joinchat/AAAAAEMf_BpioJfkQL_L2A
آخرين خبر هرمزگان در اينستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today