باشگاه خبرنگاران/ با تیزهوشی کارآگاهان پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان مردی که پس از یک نزاع خانوادگی همسر خود را در شهر زاهدان به قتل رساند، دستگیر شد.

ابراهیم ملاشاهی، رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی سیستان بلوچستان گفت: در پی اعلام یک مورد مرگ مشکوک در یکی از بیمارستان‌های شهر زاهدان، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با حضور در محل جسد زنی ۲۶ ساله را که براثر اصابت گلوله سلاح وینچستر به قفسه سینه کشته شده بود را در محل رؤیت کردند.
رئیس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان گفت: در برسی‌های اولیه همسر ۳۰ ساله این زن با مراجعه به مأموران اظهار می‌دارد که همسرش شب گذشته پس از یک مشاجره لفظی، با سلاح وینچستر اقدام به خودکشی کرده است.
ملاشاهی تصریح کرد: تیم رسیدگی کننده به پرونده که با اظهارات ضد و نقیض همسر این زن رو به شدند، باهماهنگی قضایی او را به پلیس آگاهی شهرستان منتقل کردند.
این مقام انتظامی بیان کرد: در نتیجه تحقیقات علمی و تخصصی پلیس این مرد لب به اعتراف گشود و به قتل همسر خود پس از یک مشاجره لفظی، اعتراف کرد.
ملاشاهی با اشاره به کشف سلاح استفاده شده در این قتل، خاطرنشان کرد: متهم با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today