باشگاه خبرنگاران/ با تيزهوشي کارآگاهان پليس آگاهي سيستان و بلوچستان مردي که پس از يک نزاع خانوادگي همسر خود را در شهر زاهدان به قتل رساند، دستگير شد.

ابراهيم ملاشاهي، رئيس پليس آگاهي فرماندهي انتظامي سيستان بلوچستان گفت: در پي اعلام يک مورد مرگ مشکوک در يکي از بيمارستان‌هاي شهر زاهدان، موضوع در دستور کار پليس آگاهي استان قرار گرفت.
وي افزود: کارآگاهان پليس آگاهي با حضور در محل جسد زني ۲۶ ساله را که براثر اصابت گلوله سلاح وينچستر به قفسه سينه کشته شده بود را در محل رؤيت کردند.
رئيس پليس آگاهي سيستان و بلوچستان گفت: در برسي‌هاي اوليه همسر ۳۰ ساله اين زن با مراجعه به مأموران اظهار مي‌دارد که همسرش شب گذشته پس از يک مشاجره لفظي، با سلاح وينچستر اقدام به خودکشي کرده است.
ملاشاهي تصريح کرد: تيم رسيدگي کننده به پرونده که با اظهارات ضد و نقيض همسر اين زن رو به شدند، باهماهنگي قضايي او را به پليس آگاهي شهرستان منتقل کردند.
اين مقام انتظامي بيان کرد: در نتيجه تحقيقات علمي و تخصصي پليس اين مرد لب به اعتراف گشود و به قتل همسر خود پس از يک مشاجره لفظي، اعتراف کرد.
ملاشاهي با اشاره به کشف سلاح استفاده شده در اين قتل، خاطرنشان کرد: متهم با تشکيل پرونده براي سير مراحل قانوني به مراجع قضايي معرفي شد.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان سيستان و بلوچستان را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر سيستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرين خبر سيستان و بلوچستان در اينستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today