ايرنا/ مديرعامل شرکت فولاد خوزستان با جدايي سعيد آذري از اين باشگاه مخالفت کرد تا وي در ليگ بيستم نيز مديريت اين باشگاه را برعهده داشته باشد.

با اعلام باشگاه فولاد خوزستان، در نشست امروز دوشنبه علي محمدي مديرعامل شرکت فولاد خوزستان و آذري مديرعامل اين باشگاه در اهواز تصميم بر اين شد که آذري يک فصل ديگر نيز مديريت باشگاه خوزستان را عهده‌دار باشد.
آذري پيش از اين به باشگاه فولاد خوزستان برنامه‌اي سه ساله ارائه داده بود و حالا با توجه به تعهدش به اين باشگاه و البته تأکيد مديرعامل شرکت فولاد براي ادامه همکاري، انتقالش به باشگاهي ديگر منتفي شد تا وي به کارش در اهواز ادامه دهد.

هواداران سرمايه اصلي فولاد هستند
سعيد آذري مديرعامل باشگاه فولاد خوزستان در اين خصوص گفت: بهترين هواداران فوتبال کشور، حاميان و مالکان اصلي باشگاه ما هستند، مردم فرهيخته، با شرافت و دلاوري که سال هاي بسياري طعم انواع سختي ها را چشيده اند و تنها دلخوشي آنان همين مستطيل سبز و توپ گرد فوتبال است.
وي گفت: اتحاد، انسجام و يکپارچگي فولاد، در تمام ارکان هاي مختلف باشگاه حول يک محور مي چرخيد و مديريت امور فرهنگي و کانون هواداران از آن مستثني نبود. در جلسات متعدد با تدوين خط مشي براي دلسوزان واقعي فولاد قرار بر آن شد که سيستم باشگاه محوري را به طور شفاف و با قدرت در قلب و ذهن هواداران و مردم عزيز خوزستان جايگزين سيستم هاي سنتي کنيم.
آذري ضمن تشکر از کانون هواداران اين باشگاه گفت: وظيفه خود مي دانم از تمامي هواداران و مردم دلاور استان خوزستان تقدير و تشکر کنم و به آنها نويد مي دهم که باشگاه فولاد خوزستان مجدد در مسيري قرار گرفته که مي تواند مايه مباهات و ايجاد غرور براي آنها باشد.
وي گفت: مطمئن هستم که در آينده مديريت کانون هواداران در امور فرهنگي باشگاه، برنامه هايي به مراتب قوي تر و جامع تر براي کمک به ارتقاي جايگاه فولاد خوزستان در سطح فوتبال ايران عزيز و قاره پهناور آسيا خواهد داشت.

 
  

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرين خبر خوزستان در اينستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today